Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5309
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Joanna Liszowska ma fioła na punkcie... perfum

Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", nie wyobraża sobie życia bez... perfum. - Mam fioła na ich punkcie - mówi aktorka.c


Joanna Liszowska wierzy w leczniczą moc zapachów. Na toaletce w jej domu stoi ponad pięćdziesiąt flakoników perfum, które aktorka przywozi niemal z każdej podróży!

Reklama

- Zapach może nas pobudzać, relaksować, wprowadzać w doskonały nastrój - mówi serialowa Patrycja Kochan z "Przyjaciółek".

Joanna, która od kilku lat dzieli swój czas pomiędzy domem w Szwecji i pracą w Polsce, żartuje, że gdy czeka na lotnisku na samolot, nie potrafi się oprzeć pokusie, by odwiedzić znajdujące się tam sklepy wolnocłowe pełne flakonów z perfumami.

- Wchodzę do królestwa perfum i wtedy potrafię być rozrzutna! Perfumy to moja największa słabość. Urzeka mnie ich zapach, ale i opakowania, które nierzadko są małymi dziełami sztuki - opowiada.

Joanna Liszowska stara się codziennie pachnieć inaczej. Konkretny zapach na dany dzień wybiera w w zależności od samopoczucia, nastroju, dnia, okazji...

- Kiedy stresuję się przed premierowym spektaklem albo przed koncertem, to wtedy zawsze pomagają mi perfumy. Dają mi poczucie odwagi i siły. Zapach jest wówczas dopełnieniem scenicznego... kostiumu. Inaczej pachnę w dzień, a inną nutę wybieram na wieczorowe wyjścia - twierdzi aktorka.

Joanna nie przepada za zapachami słodkimi, woli świeże i delikatne, ale czasami używa również zapachów dusznych, które uważa za intrygujące.

- Kiedyś, dawno temu, kupiłam sobie męskie perfumy i był to prawdziwy strzał w dziesiątkę, ponieważ nigdy przedtem i nigdy potem nie zebrałam od mężczyzn tylu komplementów - wspomina.

Joanna Liszowska nie kryje, że jej kolekcja perfum powiększa z zastraszającą prędkością.

- Muszę się bardzo kontrolować, by co chwilę nie kupować kolejnych flakoników - mówi.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki | Joanna Liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje