Reklama

"Przyjaciółki": Joanna Liszowska jak Jennifer Lopez! Aktorka zaskoczyła metamorfozą!

Joanna Liszowska należy do grona najpopularniejszych aktorek w Polsce. Gwiazda zyskała ogromną sympatię widzów rolami w takich produkcjach, jak "Na dobre i na złe", "Przyjaciółki", czy "Nie kłam, kochanie". Jedną z charakterystycznych cech jej wizerunku od lat była burza jasnych loków. Każdy z nas potrzebuje jednak czasem coś zmienić, aktorka także zdecydowała się letnią metamorfozę i dokonała subtelnej zmiany fryzury.

Metamorfoza Joanny Liszowskiej

Joanna Liszowska przyzwyczaiła nas do swojej burzy jasnych loków, które przez lata były jej znakiem charakterystycznym. Aktorka nie stroni jednak od eksperymentów i teraz zobaczyliśmy ją w nowym wydaniu. Mała, ale efektowna zmiana fryzury zachwyciła fanów gwiazdy, którzy porównują ją do Jennifer Lopez.

Do instagramowej galerii gwiazdy, którą obserwuje ponad 185 tysięcy osób, trafił kadr wprost z samochodu. Zobaczyliśmy na nim opaloną aktorkę w okularach przeciwsłonecznych i w rozwianych przez wiatr włosach. Były one jednak nieco ciemniejsze niż zwykle.

Reklama

Fani zachwyceni zmianą Liszowskiej

Fotografia Joanny Liszowskiej w nowym wydaniu nie mogła przejść bez echa. Pod wakacyjnym kadrem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci nie szczędzili aktorce komplementów.

Wśród nich znalazło się także porównanie do gwiazdy zza oceanu, jedna z internautek dostrzegła podobieństwo Polki do Jennifer Lopez.

Autor: Konrad Lubaszewski

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje