Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5187
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Dwie wdowy po Michale!

Czy dojdzie do konfrontacji Patrycji (Joanna Liszowska) z Edytą (Paulina Chapko)? Jak ułoży się współpraca Anki (Magdalena Stużyńska - Brauer) i Pawła (Bartek Kasprzykowski)? Inga (Małgorzata Socha) niedługo urodzi. Spodziewa się chłopca czy dziewczynki? Czy Zuza (Anita Sokołowska), Łukasz (Mikołaj Krawczyk) i Dagmar (Marcin Korcz) założą wspólny biznes? Co jeszcze wydarzy się w trzecim odcinku dziewiątej serii przebojowych "Przyjaciółek"? Przekonamy się w czwartek - 16 marca, o godzinie 21:10 w Polsacie.

Anka, Patrycja i Zuza rozmawiają o pojawieniu się Edyty na pogrzebie. Patrycja cały czas  nie może uwierzyć w to, co powiedziała jej dziewczyna.

Reklama

- Ja nie rozumiem, co się tam stało. Ona mi pokazała pierścionek zaręczynowy? Ale to jest niemożliwe - powie oszołomiona Patrycja. Patrycja nie wierzy w ich ślub, który rzekomo miał się odbyć po rozwodzie Patrycji i Michała.

Patrycja z Elą (Elżbieta Jarosik) wybierają się do gabinetu Michała. Spotykają tam Edytę, która przeprasza, że rozkleiła się na pogrzebie. Ela wyprasza Edytę z gabinetu Michała, dowiadując się jednocześnie, że gabinet należy do niej.

Edyta twierdzi, że Michał przepisał gabinet na nią. Kobiety dowiadują się od Edyty szokujących informacji. Patrycja nie może uwierzyć, z kim spędziła ostanie lata życia!

Ela za całą sytuację obwinia Edytę. Jest przekonana, że ona kłamie, ponieważ chce wyłudzić pieniądze. Ela chce za wszelką cenę chce odzyskać gabinet Michała. Edyta prosi Patrycję o spotkanie.

Trzeci odcinek dziewiątej serii "Przyjaciółek" w czwartek - 16 marca, o godzinie 21:10 w Polsacie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje