Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Córka Ingi zapada na sepsę!

W najbliższym, już przedostatnim odcinku "Przyjaciółek", Inga (Małgorzata Socha) i Anka (Magdalena Stużyńska) rejestrują firmę. Zaczyna się nowy rozdział w ich życiu. Są bardzo podekscytowane, ale także i trochę zestresowane. Czy wystarczy im zapału, aby rozkręcił własny biznes? Po powrocie do domu Inga odkrywa, że Hania jest chora...



Symptomy wydają się znajome - Inga podejrzewa, że to angina. Ubiera dziewczynkę, aby zawieźć ją do szpitala. Na klatce schodowej spotyka Paulinę (Anna Dereszowska). Była żona Szymona (Filip Bobek) jest pediatrą.

Reklama

Ta, widząc, w jakim stanie jest Hania, stawia diagnozę. Podejrzewa sepsę. Oferuje, że zawiezie Ingę i Hanię swoim samochodem do szpitala. Na miejscu przypuszczenia Pauliny sprawdzają się. Inga jest przerażona. Lekarze nie ukrywają, że stan Hani jest poważny. Paulina opowiada Indze o nowatorskim leku, którego ordynator nie chce podać Hani.

Patrycja (Joanna Liszowska) dowiaduje się, że Hania trafiła do szpitala. Razem z Zuzą (Anita Sokołowska) jadą do Ingi, aby wesprzeć ją w trudnym momencie. Inga jest sparaliżowana strachem. Opowiada o leku, o którym wspomniała Paulina.

Przyjaciółki zachęcają Ingę, aby porozmawiała z ordynatorem i Pauliną. Być może przyniesie on ratunek. Czy Paulina zdecyduje się pomóc dziecku swojej rywalki i sprzeciwi się ordynatorowi? Czy uda się uratować Hanię?

Oglądaj przedostatni odcinek sezonu już w czwartek, 13 listopada o godz. 21.00 w Polsacie! Zapraszamy!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje