Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5566
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Co wydarzy się w 5. sezonie?

W piątej odsłonie hitowego serialu emocji z pewnością nie zabraknie. Patrycja zostanie bezrobotna, Zuzę trafi strzała Amora, Anka stoczy z byłym mężem batalię o dom, a w życiu Ingi znienacka pojawi się … pewien tajemniczy mężczyzna. Każda z naszych, kochanych „Przyjaciółek” z osobna nie poradziłaby sobie z problemami, ale wspólnie są niepokonane! Obok czterech głównych aktorek – Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer zobaczymy ponownie Agnieszkę Sienkiewicz oraz nowych bohaterów: Martę Żmudę-Trzebiatowską oraz Mariusza Bonaszewskiego, którzy zatrzęsą światem „Przyjaciółek”.


Reklama


Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) tryska energią. Otwiera z Ingą muffiniarnię, ma nową miłość, wierzy, że wszystko co najlepsze w życiu jeszcze przed nią! Jednak w jej związek z Maćkiem (Krzysztof Wach) wtrąci się znów Paweł (Bartek Kasprzykowski).

Najwięcej jednak zamieszania w pierwszych odcinkach nowej serii wprowadzi Natalia (Marta Żmuda Trzebiatowska), nowa partnerka Strzeleckiego. Swoją nową miłość przedstawi on najpierw dzieciom, które jednak wcale nie będą nią zachwycone.

Anka natomiast z wrażenia aż zaniemówi. Zauważy na przykład, że choć mąż zalega z alimentami, to kupił nowy samochód. 

Czarę goryczy przeleje informacja, że Natalii bardzo spodoba się dom. Do tego stopnia, że poprosi kochanka, by użył swoich wpływów, żeby wyrzucić rywalkę na bruk. Anka się nie podda. Poprosi Maćka o wsparcie.

Fałszywa ciąża?

Z kolei Inga odkryje, że Dorota i Andrzej do siebie wrócili. Poprosi o wyjaśnienia. Odpowiedź ją zaskoczy, ponieważ okaże się, że Dorota chce mieć dziecko, a Andrzej to najlepszy kandydat spośród mężczyzn, którzy znajdują się w zasięgu jej wzroku.Kilka dni później wyjdzie na jaw, że już jest w ciąży! Indze jednak trudno będzie w to uwierzyć. Podobnego zdania będzie Szymon (Filip Bobek), którego jednak bardziej martwią jego relacje z Hanią.

Patrycja straci zakład fryzjerski. Zaszyje się w domu, by podczas sprzątania i gotowania zastanowić się nad swoją przyszłością. Miłość Patrycji i Michała czekają wielkie wyzwania, oboje stracą swoje miejsce pracy, a w ich życiu ponownie pojawi się szansa na adopcję dziecka...

Zupełnie inne problemy zaprzątają Zuzę. Na jej drodze stanie kolejny interesujący mężczyzna. Zakocha się w bogatym biznesmenie, który przyjechał do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Pani dyrektor przełamie się w końcu i zaprosi Jerzego Gintera (Mariusz Bonaszewski) na romantyczną randkę. I tu - zaskoczenie. Markiewicz dostanie kosza. Co dalej?


Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje