Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 6325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Przyjaciółki": Co prywatnie łączy ekranowe bohaterki?

Serialowe przyjaciółki już od prawie dziesięciu lat zapraszają widzów do swojego świata. Losy Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji przyciągają przed ekrany rzeszę wiernych fanów. 17. sezon serialu od 4 marca w Polsacie.

"Przyjaźń powinna się opierać na bezgranicznej akceptacji i absolutnym zaufaniu, sprawdza się latami, przede wszystkim w trudnych sytuacjach, ale jeśli się sprawdza - warto oddać dla niej wszystko" - mówiły zgodnie aktorki przy okazji premiery pierwszej serii. 

Reklama

Fani serialu często zastanawiają się, jakie relacje łączą aktorki na planie. Czy również się przyjaźnią jak ich ekranowe bohaterki? A może wolą się unikać na planie? Joanna Liszowska powiedziała nam wywiadzie: "Tak, nie spotykamy się regularnie na kawkach, jak nasze bohaterki, ale (...) jest ta wieź i właściwie ona się zawiązała od pierwszego spotkania przed powstaniem pierwszego sezonu". 

Małgorzata Socha w rozmowie z nami stwierdziła: "My jesteśmy super paczką. Ja sobie na przykład nie wyobrażam, jakby miało nie być tego serialu, ponieważ te nasze spotkania są szalenie emocjonujące i zabawne (...) To jest na pewno bardzo serdeczna, taka relacja ciepła, przyjacielska. Bardzo dużo rzeczy mamy wspólnych, bardzo wiele rzeczy nas łączy". Anita Sokołowska zwraca uwagę, że aktorzy cały czas mają energię i pogodę ducha, aby utrzymać wysoki poziom serialu.

W nadchodzącym czasie wiele wyzwań czeka zarówno aktorki, jak i ich bohaterki. Co czeka Zuzę, Ingę, Ankę i Patrycję? O tym przekonamy się w nowym sezonie "Przyjaciółek", który na antenie Polsatu już dziś o 21:05!

Serial "Przyjaciółki" dostępny jest w pakiecie Ipla Premium! Kliknij i oglądaj już teraz! 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje