Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5311
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Będzie żłobek i nianie na planie!

Lada moment ruszają zdjęcia do 2. serii "Przyjaciółek". Na planie serialu pojawią się aż trzy aktorki, które ostatnio zostały mamami. Podobno producent zdecydował się wynająć specjalny autobus, w którym zostanie urządzony... żłobek! Joanna Liszowska, Małgorzata Socha i Anita Sokołowska, czyli serialowe Patrycja, Inga i Zuza, będą mogły spokojnie pracować, wiedząc, że ich maleństwami zajmują się w tym czasie wykwalifikowane nianie.


Jak donosi jeden z dwutygodników, ekipa "Przyjaciółek" rozpoczęła już przygotowania do realizacji 2. serii serialu. Ponieważ trzy z czterech głównych ról grają w polsatowskim hicie aktorki, które w ciągu ostatnich miesięcy zostały mamami, producenci postanowili zagwarantować gwiazdom "Przyjaciółek" jak najlepsze warunki do opieki nad pociechami.

Reklama

W czasie, kiedy świeżo upieczone mamy będą na planie, dziećmi - w specjalnie przystosowanym busie - zajmować się mają nianie. Na razie nie wiadomo, która z aktorek zdecyduje się na zabieranie ze sobą do pracy dzieciaków i powierzenie opieki nad nimi nianiom, ale jedno jest pewne - jeśli Joanna Liszowska, Małgorzata SochaAnita Sokołowska postanowią nie rozstawać się z dziećmi podczas zdjęć, będą mogły spokojnie pracować.

Joanna Liszowska swoją drugą córeczkę Stellę urodziła zaledwie dwa miesiące temu. Choć aktorka zapowiedziała, że nie zamierza szybko wracać do pracy, postanowiła jednak zrobić wyjątek dla "Przyjaciółek" i na planie serialu pojawi się po raz pierwszy 5 stycznia.

Wcześniej, bo już od końca listopada, w zdjęciach brać będą udział pozostałe aktorki, które od niedawna cieszą się macierzyństwem - Małgorzata Socha (urodziła swą pierworodną córeczkę Zosię na początku sierpnia) i Anita Sokołowska (jej synek Antoni także przyszedł na świat w sierpniu).

Joanna Liszowska od 3 tygodni pojawia się w studiu show "Got To Dance. Tylko Taniec", by oceniać młodych tancerzy biorących udział w programie Telewizji Polsat. Jest w znakomitej formie i wygląda wprost zjawiskowo. Małgorzata Socha po urodzeniu dziecka znów bryluje na stołecznych salonach i prezentuje się na czerwonych dywanach naprawdę świetnie.

Anita Sokołowska z kolei cały swój czas poświęca na opiekę nad synkiem i odpoczynek od pracy. Wszystkie trzy świeżo upieczone mamy już wkrótce spotkają się na planie "Przyjaciółek"...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje