Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5664
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Przyjaciółki": Anita Sokołowska ogłosiła, że jest zdrowa

Anita Sokołowska, czyli Zuza Markiewicz z "Przyjaciółek", właśnie wróciła na plan serialu po przerwie spowodowanej faktem, że u kilku członków ekipy wykryto koronawirusa. - Jestem zdrowa. Złego licho nie bierze - żartuje aktorka i potwierdza, że wznowiono zdjęcia do sztandarowej produkcji Telewizji Polsat.

Kiedy kilka tygodni temu Anita Sokołowska dowiedziała się, że jedna z jej koleżanek z planu "Przyjaciółek" ma koronawirusa, była niemal pewna, że i ona go "złapie". Na szczęście testy, którym została natychmiast poddana, wykazały, iż jest zdrowa.

Reklama

"Złego licho nie bierze" - napisała w komentarzu pod listem do fanów, który w mediach społecznościowych opublikowała Magdalena Stużyńska, czyli serialowa Anka Strzelecka.

Anita Sokołowska przyznaje, że - choć zażartowała sobie z wirusa - wcale nie jest jej do śmiechu, bo COVID-19 zabił już przecież mnóstwo ludzi na całym świecie. "Kiedy okazało się, że część ekipy "Przyjaciółek" jest zakażona, bardzo się zmartwiłam. Od razu zrobiłam test i odetchnęłam z ulgą. Jestem covid-negatywna" - mówi.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje