Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 4957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz zagięła parol na Mikołaja Krawczyka! Jak to?

Przebojowa Dorota Rozwenc (Agnieszka Sienkiewicz) z "Przyjaciółek" nieraz twierdziła, że zawsze dostaje to, czego chce. Tym razem sprawa jest poważna. Odzywa się w niej instynkt macierzyński. Dorota ma ogromną ochotę nawiązać bliższą znajomość z przystojnym Łukaszem Grabowskim (Mikołaj Krawczyk), który według niej jest wymarzonym kandydatem na ojca jej dziecka.

Dorota miała chytry plan, aby to Andrzej (Adam Krawczyk), były mąż Ingi (Małgorzata Socha), został ojcem jej dziecka. Cóż, nie udało się. Teraz sprawa nabiera rumieńców, ponieważ Rozwenc pragnie bliższej znajomości z Łukaszem (Mikołaj Krawczyk), dyrektorem marketingu w banku Zuzy (Anita Sokołowska).

Reklama

Koniecznie chce umówić się z Grabowskim, którego poznała dzięki Indzie i Zuzie. Determinacja jej sprawiła, że wybrała się na siłownię, gdzie panowie z banku codziennie chodzą. Nic z tego nie wyszło! Dorota nie daje jednak za wygraną!

Zabiera córkę Ingi, Hanię (Pola Figurska) do Pałacu Kultury i Nauki, gdzie ma nadzieję spotkać Łukasza z jego synem. Udaje się! Spotyka Grabowskiego i nawiązuje z nim ciekawą rozmowę. Jest tak zaaferowana Łukaszem, że zapomina o Hani...

Zapraszamy na siódmy odcinek "Przyjaciółek" w czwartek, 16 kwietnia o 21.05 w Polsacie.

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje