Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5197
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz za pół roku zostanie mamą

Agnieszka Sienkiewicz, czyli Dorota z „Przyjaciółek”, od dawna marzy, by mieć szczęśliwą rodzinę i ciepły dom pełen miłości. Za kilka miesięcy aktorka urodzi swe pierwsze dziecko...


Reklama

- Marzę, by kochać i być kochaną - powiedziała Agnieszka Sienkiewicz po rozstaniu ze swoim poprzednim partnerem, Maciejem Marczewskim, a niedawno przyznała w wywiadzie, że to jej marzenie o kochaniu już się szczęśliwie realizuje.

Nie jest tajemnicą, że aktorka od pół roku ma u swego boku mężczyznę, którego nazywa "tym jedynym" i dla którego gotowa jest nawet poświęcić karierę!

To Mikołaj Gauer, przystojny biznesmen z Łodzi, właściciel sieci świetnie prosperujących aptek. Jeden z portali zajmujących się życiem gwiazd twierdzi, że Agnieszka już po kilku tygodniach znajomości z Mikołajem była pewna, że to właśnie on będzie ojcem jej dzieci! Dziś wiadomo, że miała rację...

W marcu Agnieszka Sienkiewicz i jej ukochany zostaną rodzicami. Niewykluczone, że swe pierwsze dziecko powitają na świecie już jako małżeństwo, bo Mikołaj Gauer niedawno poprosił aktorkę o rękę, a ona przyjęła oświadczyny i od razu rozpoczęła przygotowania do ślubu.

- Zawsze chciałam mieć spokojny port, w którym czeka na mnie ktoś, kto ogarnie mój wewnętrzny bałagan - wyznała ostatnio Agnieszka, dodając, że wreszcie kogoś takiego spotkała.

Agnieszka Sienkiewicz uwielbia dzieci. Nie kryje, że pracowała kiedyś jako niania, a dziś - jako wolontariuszka w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku - często opiekuje się niemowlętami czekającymi na swe nowe domy. Maluchom poświęca też swój czas, wspierając Fundację Dzieciom "Zdążyć z pomocą".

Podobno z Maciejem Marczewskim, z którym spotykała się przez kilka lat, aktorka zerwała, bo nieśpieszno mu było znów zostać tatą (ma już dójkę dzieci) i nawet nie chciał słyszeć o zalegalizowaniu ich związku.

Mikołaj Gauer natomiast od razu ponoć powiedział Agnieszce, że zależy mu, by mieć rodzinę. Nie czekał długo z oświadczynami, a wiadomość o tym, że zostanie tatą, uznał za najradośniejszą w swoim życiu.

- Mam wspaniałego mężczyznę u boku - mówi dziś Agnieszka Sienkiewicz i dodaje, że jest bardzo szczęśliwa.


Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje