Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5389
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz wybiera się... za mąż!

Agnieszka Sienkiewicz, czyli Dorota z „Przyjaciółek” i Basia z „Zziajanych”, wkrótce stanie na ślubnym kobiercu! Aktorka przyjęła niedawno oświadczyny łódzkiego biznesmena Mikołaja Gauera, brata swej przyjaciółki...


Reklama

Nie minął nawet rok od rozstania Agnieszki Sienkiewicz z Maciejem Marczewskim, czyli prokuratorem Zielińskim z "Rancza", a aktorka znów jest do szaleństwa zakochana.

Jak informuje jeden z tygodników, Agnieszka przyjęła właśnie oświadczyny swego nowego chłopaka i rozpoczęła przygotowania do ślubu. Z Mikołajem Gauerem, właścicielem sieci aptek, poznała ją przyjaciółka...

- Mam wspaniałego mężczyznę u boku. Jest oazą spokoju i daje mi duże oparcie, bardzo czegoś takiego potrzebowałam - powiedziała Agnieszka Sienkiewicz w wywiadzie dla "Na żywo", potwierdzając, że znalazła wreszcie faceta, z którym zamierza iść przez życie.

O tym, by mieć rodzinę, aktorka marzy od dawna. Niestety, jej poprzedni partner - choć bardzo ją kochał - nie chciał podobno nawet słyszeć o zalegalizowaniu ich związku i o dzieciach.

Maciej Marczewski ma już na koncie nieudane małżeństwo, które zresztą wciąż nie zostało prawnie rozwiązane, i jest ojcem jednego chłopca i dwóch dziewczynek. Agnieszka Sienkiewicz zdecydowała się rozstać z nim po kilku latach wspólnego życia, bo nie chciała dłużej czekać na to, by zdecydował się na dobre odejść od żony.

Dziś serialowa Dorota z "Przyjaciółek" znów jest szczęśliwa.

- Jestem osobą, która potrzebuje miłości. Nie funkcjonuję w pojedynkę - mówi.

Nowy ukochany aktorki sprawia wrażenie mężczyzny, który dokładnie wie, czego chce i nie boi się realizować swoich marzeń. Mikołaj Gauer zakochał się ponoć w Agnieszce od pierwszego wejrzenia! Był bardzo wdzięczny siostrze Milenie, że poznała go ze swoją przyjaciółką i nie potrzebował zbyt dużo czasu, by poprosić nową ukochaną o rękę.

Agnieszka Sienkiewicz przyjęła jego oświadczyny z ogromną radością i od razu rozpoczęła  przygotowania do ślubu. Na razie narzeczeni nie ustalili jeszcze daty ceremonii, ale najprawdopodobniej staną na ślubnym kobiercu wiosną przyszłego roku.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje