Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5668
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz publikuje zmysłowe kadry

Agnieszka Sienkiewicz postanowiła pokazać fanom efekty najnowszej sesji. Niezwykle kobiece kadry trafiły do sieci!


Aktorka - znana serialowym widzom takich produkcji jak "Przyjaciółki" czy "M jak miłość" - cieszy się sporą popularnością w sieci i nie boi się nowych wyzwań zawodowych.

Reklama

Wielbiciele uwielbiają ją nie tylko za kreacje aktorskie, ale również za jej charakter, poczucie humoru i dystans do świata. Agnieszka Sienkiewicz postanowiła pokazać swoim instagramowym fanom kilka ujęć z najnowszej sesji, która powstała przy okazji produkcji spotu promującego serial "Przyjaciółki". Elektryzujące kadry spotkały się z żywą reakcją internautów:

"Sztossss",
"Barrrrrdzo wysokie napięcie",
"Tabliczka ostrzegawcza jak najbardziej na miejscu",
"Petrarda",
"Przepięknie Pani wygląda",
"Pani Agnieszko! Jak Pani to robi, że wygląda Pani szałowo i 'zrobiona' i naturalnie? I jeszcze do tego piękne wnętrze",
"100% kobiecości" - czytamy w komentarzach.

Agnieszkę Sienkiewicz możemy zobaczyć nie tylko na ekranach telewizyjnych. Aktorka związana jest z warszawskim Teatrem Kwadrat w Warszawie. Współpracuje też z Teatrem im. Bogusławskiego w Kaliszu.

Aktoka należy do grona gwiazd, które cenią sobie prywatność; ostatnio gwiazda ekranu w pełni poświęca się macierzyństwu - w lipcu 2019 roku razem z mężem przywitała na świecie drugie dziecko(pierwsza pociecha - Zosia - urodziła się w 2016 r.). Na jej Instagramie nie brakuje rodzinnych kadrów! Marysia, druga córka aktorki i jej partnera - Mikołaja Gauera - przyszła na świat pod koniec lipca, a szczęśliwa mama radosną nowinę przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Autor: Katarzyna Solecka


RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje