Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5566
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz czeka na drugie dziecko!

Agnieszka Sienkiewicz, czyli Dorota z "Przyjaciółek" i Hanna z "Dziewczyn ze Lwowa", za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą. Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem podczas bankietu po uroczystej premierze komedii "Czworo do poprawki", w której gra jedną z głównych ról.

Agnieszka Sienkiewicz i jej mąż Mikołaj Gauer, po raz pierwszy zostali rodzicami 6 kwietnia 2016 roku. Aktorka twierdzi, że był to najszczęśliwszy dzień w jej życiu.

Reklama

- Urodzenie Zosi dało mi najwyższy poziom satysfakcji. Nic piękniejszego niż macierzyństwo już mnie nie spotka. Bo co by to mogło być? Chyba tylko kolejne dziecko - powiedziała aktorka w pierwszym wywiadzie udzielonym po tym, jak powitała na świecie swą córeczkę.

Dziś wiadomo już, że prawie 3-letnia Zosia wkrótce przestanie być jedynaczką. Gwiazda "Przyjaciółek"  znów jest w ciąży, czym pochwaliła się najpierw na Instagramie, a później na premierze sztuki "Czworo do poprawki", która właśnie weszła na afisz stołecznego Teatru IMKA.

Agnieszka Sienkiewicz w niemal każdym wywiadzie mówi, że bycie mamą to coś cudownego, ale też... hardcorowego.

- Nie ma co ukrywać - macierzyństwo to jest hardcorowe wyzwanie dla każdej kobiety. To harówka! Dla mnie jest to jazda bez trzymanki... Nie wiem, co czeka za rogiem, nie wiem, na jakie wyboje wpadnę. To jest rajd, w którym jestem tylko pilotem. Czytam mapę, ale kierownicę trzyma dziecko - stwierdziła w rozmowie z portalem "Baby by Ann".

Aktorka nie kryje, że nie dałaby rady pogodzić opieki nad córką z pracą, gdyby nie ogromne wsparcie i pomoc męża (Mikołaj Gauer, za którego wyszła za mąż w maju ubiegłego roku, jest operatorem filmowym).

- Mikołaj jest tym rodzajem faceta, który robi przy dziecku wszystko i jest szalenie pomocny. Jest bardzo zaangażowany, wymyśla zabawy, organizuje Zosi czas. Ma w sobie dużo więcej cierpliwości, łatwiej pewne rzeczy przyjmuje - mówi.

Agnieszka Sienkiewicz nie ma na razie zamiaru rezygnować z występów na scenie, bo - jak twierdzi - ciąża nie przeszkadza jej w pracy. Po urodzeniu dziecka chciałaby jednak iść na długi urlop macierzyński...

Przypominamy, że już od marca Agnieszkę oglądać będziemy na antenie Telewizji Polsat w 13. sezonie "Przyjaciółek".

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje