Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 4765
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": 150 odcinków za nami!

W czwartek, 21 marca, na antenie Polsatu zostanie wyemitowany 150. odcinek przebojowych "Przyjaciółek". W związku z jubileuszem postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, co wydarzy się u naszych bohaterek już wkrótce...

Jak mówi znane powiedzenie, nieszczęścia chodzą parami. Stanie się tak w przypadku Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer). Jej życie zmieni się bowiem nie tylko na gruncie prywatnym, ale też zawodowym! Wkrótce w kancelarii, w której pracuje, Tomasz (Paweł Ciołkosz) przedstawi swoim pracownikom nową koleżankę.

Reklama

Od początku będzie jasne, że Aldona (Aleksandra Grzelak), choć nie jest protegowaną szefa, to wpadła mu w oko. A sama zainteresowana postanowi to sprytnie wykorzystać.

Nazajutrz Anka zastanie "nową", siedzącą przy jej biurku i przeglądającą pliki w jej komputerze. Poczuje, że coś się święci. I będzie miała rację! Okaże się, że koleżanka nastawia Tomasza przeciwko niej oraz reszcie zespołu. Sytuacja zrobi się napięta, a każdy następny dzień będzie gorszy od poprzedniego.

Robienie dobrej miny do złej gry szybko jednak zmęczy żonę Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski). Postanowi wyrwać się z toksycznego środowiska.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje