Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5529
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niechciana ciąża przerwie romans?

Nie od dziś wiadomo, że życie lubi pisać własne scenariusze. Perfekcyjna Zuza Markiewicz (Anita Sokołowska), która wszystko zwykle ma pod kontrolą, podejrzewa, że może być w ciąży ze swoim kolegą z pracy... To ostatnia rzecz, jakiej by dla siebie pragnęła. Czy los rzeczywiście spłata jej figla?

Zuza (Anita Sokołowska) po nagłych wymiotach jest przerażona, że może być w ciąży. Aby wykluczyć wszelkie natrętne podejrzenia, robi aż 7 testów ciążowych. Teraz z niewyobrażalną ulgą informuje Ingę (Małgorzata Socha) i Ankę (Magdalena Stużyńska-Brauer), że testy wykazały wynik negatywny. 

Reklama

Tymczasem romans Zuzy z przystojnym Łukaszem (Mikołaj Krawczyk) trwa w najlepsze. Para dba o to, aby nikt z pracy nie dowiedział się o zacieśniającej relacji.

Przed spotkaniem z klientem Zuza i Łukasz całują się namiętnie w samochodzie Łukasza. Coraz gorętszą atmosferę zakłóci zbliżająca się do pojazdu kobieta (Agnieszka Judycka)... Na jej widok Łukasz całkiem struchleje. Dlaczego?

Aby nie doprowadzić do konfrontacji Zuzy z Eweliną, Łukasz wychodzi z samochodu, zostawiając Zuzę samą sobie. Nie wiedząc, co ze sobą począć, Markiewicz niepostrzeżenie w kuckach oddala się z miejsca.

Z pewnej odległości obserwuje to Wojtek (Lesław Żurek). Woła Zuzę do siebie, tym samym ratując ją z niezręcznej sytuacji. Z sarkastycznym uśmiechem zaoferuje, że podwiezie Zuzę pod wskazany adres.

Markiewicz, choć robi dobrą minę, czuje się skompromitowana. Czy to koniec burzliwego romansu?

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje