Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 5745
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nicole Bogdanowicz: Młodziutka gwiazdka Polsatu i jej droga na szczyt

Nicole Bogdanowicz, czyli Julka z "Przyjaciółek", ma zaledwie 22 lata, ale może się już pochwalić wieloma świetnymi rolami. Młodziutka gwiazda wielkiego serialowego hitu Telewizji Polsat właśnie świętuje 10-lecie swej przygody z aktorstwem. - Kocham to, co robię - mówi i dodaje, że nie wyobraża już sobie życia bez... kamery.

Nicole Bogdanowicz żartuje czasem, że jest pechową szczęściarą, która wiele w życiu przeszła, by robić to, co kocha i co sprawia jej ogromną radość. Zanim w 2012 roku dostała rolę Julki w "Przyjaciółkach", była - jak wyznała w swym ostatnim wywiadzie - na kilkudziesięciu castingach i zaliczała porażkę za porażką. Ciągle słyszała, że jeśli poważnie myśli o zawodzie aktorki, musi przede wszystkim przestać... seplenić.

Reklama

- Mam nadzieję, że dziś już tego nie słychać - mówi i potwierdza, że miała poważną wadę wymowy, którą udało się jej skorygować dzięki ciężkiej pracy i pomocy logopedy.

Kiedy Nicole odbierała swe świadectwo maturalne, miała już na koncie nie tylko udział w uwielbianej przez telewidzów produkcji Polsatu, ale też role w serialach "Na sygnale", "Komisarzu Aleksie", "Na dobre i na złe", "Lekarzach na start" i "Śladzie" oraz w filmach "Baby Bump" i "Po prostu przyjaźń".

Wiedziała już wtedy, że aktorstwo jest jej przeznaczeniem i myślała, że bez problemu dostanie się do szkoły teatralnej. Niestety, nie dostała się ani za pierwszym, ani za drugim razem...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje