Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5118
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na planie 6. sezonu "Przyjaciółek"

Trwają zdjęcia do 6. sezonu serialu "Przyjaciółki"! Inga, Anka, Patrycja i Zuza znowu zagoszczą na ekranach telewidzów, a wraz z nimi, kolejne, coraz bardziej ekscytujące przygody.


Widzowie na pewno zastanawiają się, czy Inga (Małgorzata Socha) i Szymon (Filip Bobek) wezmą wreszcie ślub. Jak się okazuje, bohaterka zapomni o swoim dotychczasowym partnerze i wpadnie jej w oko ktoś zupełnie inny. Nowym adoratorem serialowej Ingi będzie Robert, którego zagra Krzysztof Wieszczek.

Reklama

- Robert jest maklerem, czyli z pozoru zupełnie nie pasuje do świata Ingi, ale okaże się, że jest wiele innych rzeczy, które ich połączą. Znamy się z Małgosią już jakiś czas, bo mieliśmy okazję wcześniej pracować razem, więc dogadujemy się świetnie. Jest uroczą osobą, zarówno prywatnie, jak i w pracy - przyznał Krzysztof Wieszczek.

Dużo będzie się działo także u serialowej Anki (Magdalena Stużyńska). Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) wciąż będzie zabiegał o jej względy, próbując odbudować ich małżeństwo, ale Anka nie jest z tych, które łatwo omamić.

- Mam nadzieję, że Anka nie zmieni zdania i nie wróci do Pawła. Ale siłą rzeczy, mając wspólne dzieci, wiele ich łączy i są na siebie w jakiś sposób skazani. Muszą się wspierać, jednak muszą również ponosić konsekwencje swoich czynów, właśnie ze względu na dzieci. Ich relacja trwa, ale nie zanosi się na żadne powroty - wyznała Stużyńska.

Fani serialu z niecierpliwością czekają na dalsze losy przyjaciółek, które Polsat wyemituje już tej jesieni!

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje