Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 4957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miłosny trójkąt, zazdrość i pocałunek w parku

Inga (Małgorzata Socha) po rozstaniu z mężem nieoczekiwanie znalazła się w miłosnym trójkącie. W najbliższym odcinku przewagę w wyścigu do jej serca zdobędzie Piotr (Mariusz Zaniewski). Jednak sympatyczny weterynarz Rafał (Michał Rolnicki) nie odpuści tak łatwo...


Reklama

Ingą (Małgorzata Socha) zaczął na dobre interesować się tajemniczy Piotr (Mariusz Zaniewski). W najbliższym odcinku wybiorą się do zoo ze swoimi córkami - Olą i Hanią. Dziewczynki bardzo się zaprzyjaźniają i doskonale będzie im się spędzało czas razem.

To okaże się miodem na serce Ingi i Piotra, których wzajemna sympatia córek bardzo zbliży. Podczas spaceru przy wybiegu dla nosorożców niespodziewanie spotykają Rafała (Michał Rolnicki), weterynarza, który wprowadzi ich na zaplecze dla zwierząt.

Rafał wykorzysta pierwszą okazję i wyzna Indze, że jest zazdrosny o Piotra. Między dawnymi znajomymi dojdzie do krótkiego spięcia. Inga już raz przecież powiedziała Rafałowi, że jest zainteresowana tylko przyjaźnią. Co na to Rafał?

Tymczasem Piotr, podczas dalszego spaceru, zaproponuje Indze randkę i nieoczekiwanie... pocałuje ją! Jak na to zareaguje Inga? Tego dowiecie się oglądając 9. odcinek "Przyjaciółek" w czwartek o godz. 22.00 w Polsacie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje