Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5566
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miłosne wzloty i upadki

Zuza idzie na nietypową randkę, natomiast Patrycję czeka wizyta przyszłych teściów, która skończy się prawdziwą katastrofą...

Patrycja wyprowadzi się z domu?

W kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) wraz z Michałem (Marcin Rogacewicz) zapraszają do siebie rodziców Michała. Wizyta przebiega gładko. Niestety do czasu.

Reklama

Teściowie są przekonani, że nagła decyzja syna o ślubie to efekt "wpadki". Tym wprawiają w zakłopotanie Patrycję. Zaczynają też planować wesele według własnego pomysłu pomijając opinię narzeczonych.

To przerasta Patrycję, a gdy próbuje to powiedzieć Michałowi dochodzi do kłótni. Patrycja wyprowadza się z domu! Czy to już koniec ich związku?

Zuza idzie z Wojtkiem na... boks!

Zuza (Anita Sokołowska) umawia się z Wojtkiem (Lesław Żurek) i po raz pierwszy wychodzi wcześniej z pracy na czym przyłapuje ją szef. Wojtek zaplanował dla Zuzy niezwykłą niespodziankę... Zabierze ją na boks! 

Czy Zuza będzie zadowolona? Jak zakończy się ich wspólne wyjście? Będzie się działo! Zobaczcie już w najbliższy czwartek, 15 listopada o 22.00 w Polsacie!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama