Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 4958
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mikołaj Krawczyk zagra w "Przyjaciółkach"!

Do obsady serialu "Przyjaciółki" dołączył Mikołaj Krawczyk. Aktor zagra ambitnego i niezwykle urokliwego dyrektora marketingu, który rozpocznie pracę w firmie Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska). Szybko ulegnie urokowi pięknej bizneswoman...

Do niedawna huczało od plotek w mediach internetowych o zatrudnieniu Mikołaja Krawczyka w kolejnych projektach Akson Studio.

Reklama

Okazuje się, że aktor wystąpi w "Przyjaciółkach", w którym wcieli się w postać nowego dyrektora marketingu Łukasza. Pojawi się w wątku serialowej Zuzy, czyli Anity Sokołowskiej.

Podobnie jak Zuza to typ pracoholika, dla którego kariera odgrywa w życiu znaczącą rolę. Samotny szuka przyjemności w niezobowiązujących związkach.

Czy Zuza usidli go na dłużej? Tego dowiemy się oglądając nowe odcinki "Przyjaciółek", które zostaną wyemitowane już na wiosnę.

Co czeka widzów 2. serii "Przyjaciółek"?


W kolejnej transzy serialu Inga (Małgorzata Socha) będzie próbowała uporządkować swoje życie na każdym szczeblu. Zuza (Anita Sokołowska) znajdzie się na uczuciowym rozstaju dróg i jak zwykle ucieknie w pracę. Patrycja (Joanna Liszowska) będzie cierpliwie dążyć do realizacji swojego największego marzenia, czyli spełnienia się w roli matki, a Anka (Magdalena Stużyńska) powalczy w szpitalu o życie po tragicznym wypadku samochodowym...  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje