Reklama

Mateusz Damięcki przeszedł zaskakującą metamorfozę

Mateusz Damięcki, aktor znany między innymi z serialu "Przyjaciółki", niedawno pokazał się fanom w zupełnie nowym wydaniu. W sieci pojawiły się zdjęcia z planu filmu "Furioza", w którym Damięcki pojawi się w roli Goldena. Jego transformacja robi wrażenie!

Mateusz Damięcki w filmie "Furioza"

Mateusz Damięcki niedawno zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z planu filmowego dramatu sensacyjnego "Furioza". Kadry przedstawiają aktora w brawurowej stylizacji. Ciało artysty gęsto pokrywają czarne tatuaże i liczne, grube blizny, natomiast jego głowa jest ogolona. Damięcki został ucharakteryzowany na niebezpiecznego gangstera o pseudonimie Golden. Aktor w "skórze bandziora" wygląda niezwykle wiarygodnie.

Reklama

Zobacz też: Daniel Craig od lat chodzi do gejowskich barów 

"Furioza": Nowy film w reżyserii Cypriana T. Olenckiego

Film opowiada o cenie honoru, sile lojalności i bezkompromisowym kodeksie gangsterów. Dramat ukazuje prawdę o kobietach w męskim świecie. A główna bohaterka, będąca policjantką - wychowaną w szemranym środowisku - musi spróbować rozbić niebezpieczny gang. Film porusza kwestie ogromnych wpływów i niezwykle trudnej przyjaźni. 

Im bardziej człowiek chce wyrwać się z sieci kłamstw i intryg, uciec od gangsterskich porachunków oraz odciąć się od "brudnych" pieniędzy, tym bardziej ten agresywny półświatek go wciąga, uzależnia oraz więzi. U boku Mateusza Damięckiego będziemy mogli zobaczyć, między innymi: Weronikę Książkiewicz i Mateusza Banasiuka.

Zobacz też: Macaulay Culkin nie zagrał w kolejnej części "Kevina samego w domu"

Kariera aktorska Mateusza Damięckiego

Jest wziętym aktorem teatralnym, serialowym, filmowym i dubbingowym. Ogólnopolską sławę zagwarantowała mu rola Cezarego Baryki w filmowej adaptacji powieści Stefana Żeromskiego "Przedwiośnie" (2001 rok) w reżyserii Filipa Bajona. W 2007 roku był uczestnikiem szóstej edycji programu rozrywkowego TVN "Taniec z gwiazdami". Od 2020 roku Mateusz Damięcki wciela się w Michała w serialu TVN "Usta usta". Natomiast w 2021 roku został członkiem obsady serialu Polsatu "Przyjaciółki".

Autor: Zuzanna Bartuś

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama