Przyjaciółki

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 7508
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata Socha pożegnała się z planem. "Dziękuję całej fantastycznej ekipie"

Małgorzata Socha nie może narzekać na brak zajęć. Aktorka od dawna jest jedną z najbardziej pracowitych gwiazd w show-biznesie. W jednym z ostatnich postów aktorka pożegnała się z ekipą filmową.

Małgorzata Socha: Kariera

Małgorzata Socha świetnie odnajduje się przed kamerą. Aktorka wystąpiła w wielu filmach i serialach, podbijając serca widzów. "BrzydUla", "Jak poślubić milionera?", "Przyjaciółki", "Na Wspólnej" - to tylko kilka produkcji z udziałem pięknej gwiazdy.

Małgosia Socha z pewnością nie narzeka na nudę w pracy. W ostatnim czasie miała do zagrania trudne sceny w "Przyjaciółkach". Jej bohaterka - Inga - musiała zmierzyć się ze śmiercią bliskiej osoby: Zuzy (Anita Sokołowska).

Małgorzata Socha w nowym filmie

Już jakiś czas temu Małgorzata Socha zdradziła, że wkrótce jej fani będą mogli zobaczyć nowy film z jej udziałem. Produkcja ma nosić tytuł: "Baśka", a szczegóły - jak dotąd - są owiane tajemnicą. Wiadomo, że prace nad projektem właśnie się zakończyły, o czym poinformowała wspomniana aktorka.

Reklama

"Wczoraj zakończyliśmy zdjęcia do 'Baśki'. Dziękuję całej fantastycznej ekipie, która pracowała przy tym projekcie. Z Wami mogę zaczynać zdjęcia w środku nocy i kończyć nad ranem. Za te wszystkie dni i nocki - love! Myślę, że upiecze się nam z tego coś 'pysznego'" - wyznała w opisie Socha, publikując wspomnieniowe kadry z planu.

Autor: Sabina Obajtek

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama