Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 4957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koniec przyjaźni "Przyjaciółek"? Flirtowała z jej mężem!

Anka (Magdalena Stużyńska) wraz ze swoim mężem Pawłem (Bartek Kasprzykowski) w drugim odcinku "Przyjaciółek" zorganizują imprezę z okazji piętnastej rocznicy ślubu. Niestety nie wszystko pójdzie tak idealnie jak powinno...


Rocznice ślubu to wyjątkowe chwile w życiu każdego małżeństwa. Warto je uczcić w gronie zaufanych osób i hucznie podsumować kawał wspólnego życia. Jubilaci zaproszą więc wszystkie trzy przyjaciółki Anki - Ingę (Małgorzata Socha), Patrycję (Joanna Liszowska) oraz Zuzę (Anita Sokołowska). Nie zabraknie także kilku najbliższych znajomych rodziny.

Reklama

Inga, która do tej pory nie widywała się z dziewczynami, ponieważ mieszkała w Stanach z mężem, będzie miała  wreszcie okazję poznać facetów swoich koleżanek. Jednak zanim do tego dojdzie Inga wybierze się na wystawę w ramach "wychodzenia do ludzi" po tym jak mąż ją zostawił dla młodszej Doroty (Agnieszka Sienkiewicz).

Tam Inga nie będzie mogła opędzić się od adoratorów... Jednym z nich okaże się właśnie mąż Anki - Paweł, który na wystawie postanowił poszukać prezentu z okazji rocznicy. Niczego nie świadoma Inga da mu swój numer telefonu.

Czy umówią się na randkę? Czy dojdzie do czegoś poważniejszego? I co w obliczu tych zdarzeń zajdzie na imprezie u Strzeleckich?

Emisja 2. odcinka "Przyjaciółek" w czwartek, 13 września, o godz. 22.00 w Telewizji Polsat.


Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki | seriale | Małgorzata Socha | Joanna Liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje