Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5047
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kłopoty to ich specjalność

Przyjaźń Ingi, Anki, Zuzy i Patrycji w dramatycznym finale pierwszego sezonu została wystawiona na próbę. Czy uda im się ją ocalić?


Reklama

Inga zostanie oskarżona o romans z Pawłem, który próbował ją pocałować. Dziewczyny są na nią wściekłe. W dodatku zatrudni się jako opiekunka do dzieci u ekscentrycznego małżeństwa. I będzie miała pod górkę... - opowiada Małgorzata Socha.

- To prawda, Edyta i Janusz dadzą się jej mocno we znaki - przyznaje Mariusz Drężek. Jego bohater będzie zachowywał się dwuznacznie wobec Ingi.

Miłość z... odwyku

Anka (Magda Stużyńska-Brauer). po wypadku samochodowym spowodowanym pod wpływem alkoholu, trafi na leczenie do klubu AA, gdzie pozna Krzysztofa. - Jest byłym piłkarzem, który po kontuzji nigdy nie wrócił już na boisko, przez co wpadł w depresję i alkoholizm. Anka mu się spodoba... - zdradza Paweł Królikowski.

Postarają się o dziecko

Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) będą starali się o dziecko metodą in vitro. - Zuzi wpadnie w oko jej nowy dyrektor marketingu (Mikołaj Krawczyk), z którym umówi się na drinka... - mówi Anita Sokołowska.  


KRAS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje