Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5564
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Już nie ukrywa ciążowego brzuszka

Jeszcze kilka dni temu o tym, że Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", wkrótce po raz drugi zostanie mamą, wiadomo było jednie z... plotek. Dziś nikt nie ma już wątpliwości, że piękna aktorka znów spodziewa się dziecka! Joanna przestała bowiem ukrywać przed światem swój ciążowy brzuszek...

- Joasia pozwoliła mi powiedzieć, że jest w ciąży - żartował Maciej Dowbor, kiedy w piątek przedstawiał członków jury oceniającego występy uczestników 3. edycji show "Got to Dance. Tylko taniec".

Reklama

Joanna Liszowska zwierzyła się niedawno w wywiadzie, że jest bardzo szczęśliwa, ale nie chciała potwierdzić oficjalnie, że powodem jej radości jest fakt, że lada moment ponownie zostanie mamą. Aktorka dopiero kilka dni temu zdecydowała się rozwiać wszelkie domysły na ten temat. Podczas pierwszego półfinału polsatowskiego show z dumą prezentowała swój mocno już zaokrąglony brzuch i nie kryła, co jest przyczyną jej wielkiego szczęścia. Za kilka miesięcy jej 2-letnia córeczka Emma przestanie być jedynaczką!

- Moje zawodowe ambicje nigdy nie przeszkodzą mi w założeniu rodziny i byciu matką - mówiła Joanna Liszowska jeszcze zanim poznała mężczyznę, z którym zdecydowała się iść przez życie.

Ola Serneke, biznesmen ze Szwecji, sprawił, że marzenia Joasi o rodzinie i dzieciach zaczęły się spełniać. To, kiedy i w jakich okolicznościach poznał piękną aktorkę z Polski, pozostaje jego tajemnicą. Joanna też nie chce opowiadać o początkach ich związku, ale nie kryje, że u boku męża przeżywa najpiękniejsze chwile swego życia. 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak pięknie Joanna Liszowska prezentuje się w stanie błogosławionym. Jej drugie dziecko przyjdzie na świat już za trzy miesiące!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki | seriale | Joanna Liszowska | Ola Serneke

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje