Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5120
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Jej córka wagaruje i pije alkohol!

Anka (Magdalena Stużyńska) coraz gorzej radzi sobie w relacjach z nastoletnią córką. Julka (Pola Figurska) nie dość, że do wszystkiego co mówi matka podchodzi lekceważąco, to jeszcze ma coraz więcej tajemnic przed rodzicami. Anka nie podejrzewa jednak, że sprawy zaszły tak daleko.


Reklama

Podczas zakupów w supermarkecie Anka przyłapie córkę i jej koleżankę Darię na kupowaniu alkoholu. Dojdzie do ostrej wymiany zdań i przy tej okazji Anka dowie się, że 15-letnia Julka picie alkoholu uważa za coś zupełnie normalnego, w szczególności, że jej matka też ukradkiem popija drinki.

Wyda się także, że Julka okłamuje rodziców od dłuższego czasu i opuszcza lekcje w szkole. Anka będzie zdruzgotana. Była przekonana, że nikt nie widzi, gdy ukradkiem sięga po alkohol.

Co więcej nie przypuszczała, że jej słabości mogą stać się przyzwoleniem do picia alkoholu przez jej dziecko. No i jeszcze te wagary...

Czy Anka znajdzie wreszcie sposób jak poradzić sobie ze zbuntowaną nastolatką? Czy odzyska autorytet w oczach córki? Tego dowiemy się oglądając 6. Odcinek "Przyjaciółek", 11 października o godz. 22.00 w Polsacie.

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki | seriale | Magdalena Stużyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje