Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5336
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Druga seria "Przyjaciółek" wiosną w Polsacie!

Pierwszy klaps na planie kolejnego sezonu serialu padnie w piątek, 7 grudnia.

Telewizja Polsat, bardzo zadowolona z wyników oglądalności serialu "Przyjaciółki", zdecydowała się na jego kontynuację. Dalsze losy Patrycji, Anki, Zuzy i Ingi widzowie będą mogli zobaczyć wiosną 2013 roku.

Reklama

Serial opowiada o losach czterech skrajnie różnych kobiet, które spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. W rolach głównych występują Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska.

Producenci nie zdradzają, kto oprócz stałego składu pojawi się w obsadzie. Wiadomo, że druga seria również będzie liczyć 13 odcinków. Za ich scenariusz odpowiedzialna jest Beata Pasek, reżyseruje Grzegorz Kuczeriszka. Producentem "Przyjaciółek" jest Akson Studio - donosi serwis Wirtualnemedia.pl.

W jesiennej ramówce "Przyjaciółki"  emitowane były w czwartki o 22.00. Serial śledziło średnio 2,4 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement), co dało Polsatowi pierwsze miejsce pod względem oglądalności.

Co zobaczymy w 2. serii?

W kolejnej transzy serialu Inga będzie próbowała uporządkować swoje życie na każdym szczeblu. Zuza znajdzie się na uczuciowym rozstaju dróg i jak zwykle ucieknie w pracę. Patrycja będzie cierpliwie dążyć do realizacji swojego największego marzenia, czyli zostania matką, a Anka powalczy w szpitalu o życie po tragicznym wypadku samochodowym...

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje