Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 4957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dramat w finale "Przyjaciółek"

Ostatni odcinek 1. serii będzie miał tragiczny przebieg. Na szczęście przyjaciółki ze szkolnej ławy będą mogły rozwiązać swoje problemy w drugim sezonie serialu. Nowe odcinki zobaczymy na wiosnę.

Jak na ostatni odcinek przystało, będzie on obfitował w istne trzęsienia ziemi i niezapowiedziane zwroty akcji. Przyjaźń dziewczyn, a w szczególności Anki (Magda Stużyńska) i Ingi (Małgorzata Socha) zostanie wystawiona na próbę. Sercowe rozterki dopadną Zuzę (Anita Sokołowska), a Patrycja (Joanna Liszowska) zyska wroga...

Chwila prawdy


Reklama

Anka chce sprawdzić, czy jej mąż ją zdradza i postanawia go śledzić. Kiedy przed hotelem zobaczy Pawła (Bartek Kasprzykowski) ze swoją najlepszą przyjaciółką Ingą, z rozpaczy pójdzie do baru. Pijana i wściekła Anka wejdzie do samochodu, co skończy się okropnie wyglądającym wypadkiem.

Zdziwiona miłością

Ważną życiową decyzję podejmie Zuza. Dumna bizneswomen zda sobie sprawę, że zakochała się w Wojtku (Lesław Żurek). To dziwne uczucie wzbudzi w niej... atak paniki. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest według niej zerwanie. Czy Zuza wytrwa w swojej decyzji? Czy naprawdę nie chce, aby w jej życiu zagościła miłość?

Mamy problem

Życie Patrycji (Joanna Liszowska) wydaje się świetnie układać. No właśnie, wydaje... Na jej palcu pojawił się piękny pierścionek zaręczynowy. Ukochany Michał (Marcin Rogacewicz) oświadczył, że jest gotowy na wizytę u lekarza w sprawie in vitro. Zabiera ją nawet do swoich rodziców. Miłą atmosferę zburzyinformacja o planowanym zabiegu. Zmieszani rodzice najpierw nic nie powiedzą, jednak po wyjściu syna z narzeczoną, Elżbieta (Elżbieta Jarosik) matka Michała wysyczy: "Ja nie dopuszczę do tego małżeństwa. Ona jest bezpłodna, a to nasz jedyny syn".

Także Inga będzie musiała stawić czoło problemom, a głównym będzie posądzenie o romans z Pawłem. Czy uda jej się wyjaśnić, że to wszystko to tylko niefortunny zbieg okoliczności?


P.W.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje