Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5047
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dojdzie do rękoczynów między żoną a kochanką

Inga (Małgorzata Socha) ma dosyć humorów kochanki męża, Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Tym bardziej że odbijają się one na Hani (Pola Figurska). Doprowadzona do ostateczności rzuci się na Dorotę...


Reklama

Andrzej (Adam Krawczyk) odwiedza Hanię (Pola Figurska), aby pobyć trochę z córką. Podczas zabawy dziewczynka prosi ojca, aby został na noc - tym bardziej, że następnego dnia są jej urodziny.

Inga (Małgorzata Socha) nie jest zachwycona pomysłem, trudno jej jednak spierać się z dzieckiem. Doskonale rozumie, że Hania potrzebuje częstego kontaktu z ojcem. Także Andrzej ma lekkie opory - głównie z powodu Doroty (Agnieszka Sienkiewicz) i obaw przed jej reakcją.

Postanawia bezzwłocznie poinformować ukochaną o noclegu w mieszkaniu Ingi. Dorota wpada w szał. Do tego stopnia, że nie zjawia się następnego dnia na przyjęciu urodzinowym Hani. Dziewczynka jest załamana. Boi się kolejnej straty w życiu - zdążyła przyzwyczaić się do nowej cioci. Inga jest wściekła na Dorotę.

Andrzej, Dorota i Hania wybierają się razem na basen. Andrzej próbuje udobruchać wciąż obrażoną ukochaną, dzieląc swój wolny czas między nią a dziecko. Okazuje się, że Dorota nie ma zamiaru uczestniczyć we wspólnej zabawie. Siada na ławce i obserwuje z niezadowoloną miną.

Tymczasem Inga przyjeżdża po Hanię na basen. Dochodzi do konfrontacji między nią a Dorotą. Gruszewska zarzuca Dorocie, że jej dziecinne zachowanie odbija się na Hani. Doprowadzona do ostateczności Inga popycha Dorotę, która traci równowagę i... wpada do basenu.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje