Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5312
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co ukrywają "Przyjaciółki"?

Miłosne perypetie, sięganie po swoje marzenia, nowe wyzwania zawodowe, kłopoty osobiste, tajemnice i rozterki. Tak w skrócie można opisać nowy sezon "Przyjaciółek".


Reklama

Jedno pozostaje niezmienne: Anka, Inga, Patrycja i Zuzka zawsze stają za sobą murem. Jedna za wszystkie. Wszystkie za jedną.

Kiedy jednak wydaje się, że dziewczyny wiedzą o sobie wszystko i znają problemy każdej z osobna, okazuje się pierwiastek tajemnicy może być elementem zaskakującym nie tylko w relacjach przyjacielskich, ale przede wszystkim to idealny składnik odświeżenia i ożywienia akcji serialu.

Anka ukrywa przed dziewczynami, że przerwała terapię AA, Zuza wpada w panikę, gdy pojawiają się poranne mdłości, a Patrycja zapada się pod ziemię. Przyjaciółki podejrzewają, że to może mieć związek z wynikami in vitro.

Nie mniej emocji budzi grzeczna i poukładana dotychczas Inga, która ku zaskoczeniu dziewczyn wcale nie jest zainteresowana związkiem z dawną miłością, Rafałem. Inga już nie potrafi ukrywać swoich uczuć do Piotra. Wybucha gorąca miłość!


AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje