Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5307
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co słychać u "Przyjaciółek"?

W kolejnym odcinku "Przyjaciółek" (emisja w czwartek, 4 kwietnia o 21.00) Anka dowie się, czy kochanka Pawła jest w ciąży, Zuza zacieśni więź z nowym kolegą z pracy, Inga zostanie oskarżona przez pracodawcę o kradzież, a Patrycja przygotuje się do następnego etapu zapłodnienia in vitro...

 

Zostanie tatą po raz czwarty?


Przyjaciółki spotykają się w salonie u Patrycji. Żywo dyskutują na temat ewentualnej ciąży kochanki Pawła. Anka zachęcona przez Patrycję, Ingę i Zuzę bierze męża pod ostrzał pytań.

Reklama

Paweł potwierdza jej przypuszczenia. Próbuje uspokoić coraz bardziej zdenerwowaną żonę, zapewniając, że da Ewie pieniądze na aborcję. Co na to Anka?

Romans wreszcie wybuchnie!


Zuza (Anita Sokołowska) jedzie do Poznania, aby wziąć udział w konferencji. Na dworcu spotyka Łukasza (Mikołaj Krawczyk) - także i on wybiera się na konferencję. Czy wspólnie spędzony czas zaowocuje romansem?

Każdą chwilę podczas konferencji spędzają razem. Wymieniają spostrzeżenia na temat wykładów. Oboje czują się wyjątkowo znudzeni konferencją. Jedyną pociechą jest miłe towarzystwo. Po skończonych wykładach Łukasz zaprasza Zuzę na kolację, ta odmawia.

Łukasz jest jednak zdeterminowany i nie daje się tak szybko spławić. Niezapowiedziany zjawia się w drzwiach pokoju Zuzy z butelką wina... Możemy zdradzić jedynie, że będzie gorąco! Takiej Anity jeszcze nie widzieliście!

Michał nakryty z Sylwią


Patrycja (Joanna Liszowska) jedzie na punkcję jajników - to kolejny etap leczenia niepłodności metodą in vitro. Jest zestresowana. Na szczęście podczas zabiegu towarzyszy jej Anka (Magdalena Stużyńska).

Tymczasem Michał domyka sprawy w gabinecie i spieszy się do szpitala. Punkcja wymaga oddania przez niego nasienia. Sylwia obserwuje go w milczeniu. Nagle coś w niej pęka. Zaczyna płakać. Michał jest skonsternowany. Nie wiedząc, co powiedzieć, przytula zapłakaną Sylwię. W tym samym momencie do gabinetu wchodzi Zuza... Nie będzie to miłe spotkanie dla Michała.

Piotr walczy o uczucie Ingi


Dziwne zachowanie Janusza (Mariusz Drężek) coraz bardziej działa na nerwy Indze. Mężczyzna przygląda jej się w specyficzny sposób, często doprowadza do sytuacji, które można by zrozumieć dwuznacznie. Wyprowadza ją z równowagi pytaniem, czy przypadkiem nie widziała biżuterii jego żony, która gdzieś zginęła. Czy Inga zostanie posądzona o kradzież?

 

Inga towarzyszy Hani podczas zajęć z baletu. Nagle w wejściu zauważa Piotra i Olę. Piotr tłumaczy Gruszewskiej, że Ola uparta się przyjść na zajęcia, słysząc, że uczęszcza na nie Hania. Inga nie wierzy w przypadkowość spotkań... Czy takie podchody przypadną jej do gustu?


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje