Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5574
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ciążowe dylematy

Patrycja jest załamana, gdyż zapłodnienie in vitro nie powiodło się. Tymczasem Zuza odczuwa poranne mdłości i robi aż 7 testów ciążowych! Jaki będzie ich wynik? Zobacz, co jeszcze wydarzy się w najbliższym odcinku "Przyjaciółek"!


In vitro Patrycji nie powiodło się

Reklama

Zapłodnienie in vitro nie powiodło się. Patrycja (Joanna Liszowska) jest załamana. Nie ma sił ani płakać, ani nawet złościć się. Jest wyciszona, co nie ujdzie uwadze Michała (Marcin Rogacewicz). Podejrzliwie przygląda się narzeczonej. Obawia się, że za pogodzoną miną kryje się coś niepokojącego. Wkrótce jego przeczucia sprawdzą się...  

Zuza w ciąży?Zuza (Anita Sokołowska) po nagłych wymiotach jest przerażona, że może być w ciąży. Aby wykluczyć wszelkie natrętne podejrzenia, robi aż 7 testów ciążowych. Jaki będzie ich wynik?

Romans Markiewicz z przystojnym Łukaszem (Mikołaj Krawczyk) trwa w najlepsze. Przed spotkaniem z klientem para całuje się namiętnie w jego samochodzie. Coraz gorętszą atmosferę zakłóci zbliżająca się do pojazdu kobieta. To Ewelina (Agnieszka Judycka), żona Łukasza...

Anka znowu pije!Inga (Małgorzata Socha) dopytuje się Anki (Magdalena Stużyńska) o wrażenia z terapii dla uzależnionych. Strzelecka wyznaje szczerze, że nie chodzi na spotkania. Błaga przyjaciółkę, aby nie wydała jej przed Patrycją i Zuzą. Anka uważa, że wyszła na prostą - lepiej układa jej się z Pawłem (Bartek Kasprzykowski),

Julka (Nicole Bogdanowicz) nie sprawia aż tak poważnych problemów wychowawczych. Ma wrażenie, że sama doskonale radzi sobie z codziennymi trudnościami.

Nie będzie jednak do końca szczera wobec Ingi. Nie przyzna się, że znów zaczęła popijać...  Tymczasem teściowa (Ewa Kasprzyk) idąc po oblodzonym chodniku przewraca się - konsekwencje upadku będą bardzo bolesne!

Dwóch facetów walczy o serce Ingi!

Inga znowu wpada na Piotra (Mariusz Zaniewski) podczas zajęć  z baletu dla dzieci. Czuje na sobie jego badawcze spojrzenie. Stara się jednak nie zwracać na niego większej uwagi. Po zakończonych zajęciach Piotr proponuje spotkanie przy kawie. Gruszewska wymawia się koniecznością zrobienia zakupów. Szybko jednak zmienia zdanie.

Podczas rozmowy Piotr jeszcze raz przeprasza Ingę za swoje kłamstwa... Rafał (Michał Rolnicki) robi Indze niespodziankę - odwiedza ją bez zapowiedzi. Proponuje wspólny weekend. Inga, będąca myślami przy Piotrze, nie wie, jak zachować się w tej sytuacji. Jak tylko może, uchyla się od odpowiedzi. Czy spławi Rafała?

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje