Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 4957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ciąże aktorek opóźnią zdjęcia do "Przyjaciółek"?

Pod znakiem zapytania stoi data rozpoczęcia zdjęć do trzeciej transzy serialu "Przyjaciółki". Powodem są ciąże trzech głównych aktorek. Potomstwa spodziewają się Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska.


Reklama


"Przyjaciółki" to jeden z najpopularniejszych obecnie seriali telewizyjnych. Emitowany na antenie Polsatu, w każdy czwartkowy wieczór, gromadzi przed telewizorami około 2,5 mln widzów. Obecnie trwa emisja drugiej serii "Przyjaciółek", do której zdjęcia kończą się 8 kwietnia.

Na przestrzeni kilku ostatnich tygodni w mediach pojawiła się informacja, że trzy spośród czterech głównych aktorek grających w serialu, spodziewają się dziecka.

Małgorzata Socha, Anita SokołowskaJoanna Liszowska zaszły w ciąże, co najprawdopodobniej spowoduje opóźnienie rozpoczęcia zdjęć do trzeciej serii serialu. Jak poinformowało biuro prasowe Akson Studio - firmy produkującej serial, decyzja o terminie rozpoczęcia zdjęć do kolejnej transzy jeszcze nie zapadła.

Nie wyklucza się wejścia ekipy na plan zaraz po zakończeniu zdjęć do drugiej serii, jednak nic jeszcze nie wiadomo. Ostateczne decyzje zapaść mają w połowie kwietnia.

"Przyjaciółki" oglądać można w każdy czwartek o godzinie 21 na antenie telewizji Polsat.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje