Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5310
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Chciał zostać gwiazdą rocka

Marcin Rogacewicz, który popularność zdobył dzięki roli w "Szpilkach na Giewoncie", obecnie gra w kilku serialach, m.in. jako partner Joanny Liszowskiej w "Przyjaciółkach" czy w "Na dobre na złe". Można więc powiedzieć, że aktorstwo wciągnęło go na dobre. Nie o tym jednak marzył Rogacewicz...


Reklama

Niedawno wyznał w jednym z wywiadów, że prawdziwą jego pasją jest muzyka. Pochodzi z rodziny o muzycznych tradycjach, grał na fortepianie i gitarze klasycznej. Razem z kilkoma innymi muzykami stworzyli zespół:

- Łupaliśmy muzę w garażu i marzyliśmy o koncertach przed wielotysięczna publicznością - wspomina Marcin. - Pot, czad, adrenalina, rozwiane włosy, mokra koszulka... to było coś niesamowitego i niezapomnianego. To była najfajniejsza przygoda mojego życia.

Być może kiedyś wcieli się w serialową postać, która połączy obie pasje! Efekt może być piorunujący! Póki co możemy oglądać Rogacewicza w roli Michała - faceta Patrycji (Joanna Liszowska) w serialu "Przyjaciółki".

Czekamy na dalsze losy jego związku z Patrycją: czy dziewczyna wyzna mu w końcu, że ma problemy z zajściem w ciążę? Jak na to zareaguje jej partner? Czy Michał stanie na wysokości zadania i będzie potrafił ją wesprzeć? Tego i wiele więcej dowiemy się już wkrótce! Michał nas zaskoczy totalnie!

Serial "Przyjaciółki" w najbliższy czwartek, 18 października o godz. 22.00 w Polsacie.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki | seriale | Marcin Rogacewicz | Joanna Liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama