Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 4957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Chce dobrze wgryźć się w temat macierzyństwa...

Małgorzata Socha, która za niespełna trzy miesiące urodzi córeczkę, zwierzyła się w jednym z programów telewizyjnych, że jej mąż, Krzysztof, będzie świadkiem narodzin ich pierwszego dziecka!


Reklama


- Skoro był przy poczęciu, musi też być przy narodzinach - żartowała Małgorzata Socha w rozmowie z Agatą Młynarską, gospodynią programu "Jaka ona jest" emitowanego na antenie Polsat Cafe.

Małgosia zdradziła przy okazji, że o tym, iż zostanie mamą, poinformowała swoich najbliższych podczas świąt Bożego Narodzenia.

- Rodzice od dawna pytali nas, kiedy wreszcie będziemy mieć dziecko... Nie mogłam się doczekać tego momentu, kiedy powiemy im, że zostaną dziadkami - powiedziała Małgosia.

Małgorzata Socha jeszcze niedawno była bardzo zajętą aktorką - grała w "Na Wspólnej" i "Przyjaciółkach", występowała na scenie Teatru 6. Piętro, brała udział w kilku kampaniach reklamowych. Teraz, gdy przygotowuje się do najważniejszej w swoim życiu roli i na pewien czas zrezygnowała z pracy na planie i w teatrze, ma wreszcie czas, by - jak mówi - dobrze wgryźć się w temat macierzyństwa.

- Jestem obłożona książkami, w internecie doczytuję to, czego nie ma w tych książkach, zastanawiam się, jaki wózek wybrać... Chcę być naprawdę dobrze przygotowana na powitanie córeczki na świecie - twierdzi aktorka.

Serialowa Zuza z "Na Wspólnej" nie kryje, że od dawna marzyła, by zostać mamą. Kiedy wreszcie dowiedziała się, że jest w ciąży, od razu zadzwoniła do męża, aby podzielić się z nim tą radosną nowiną.

- Był wzruszony i poruszony - wyznała podczas wizyty w programie Agaty Młynarskiej.

Za trzy miesiące Małgosia i jej mąż Krzysztof będą już rodzicami. Zdecydowali, że córce dadzą na imię Zosia - na cześć jednej z babć Małgorzaty Sochy.

 

 

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje