Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5529
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Baby boom na planie "Przyjaciółek"

Wieść o tym, że Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", spodziewa się dziecka, wywołała ogromne zamieszanie na planie serialu. Joasia jest bowiem trzecią z czterech głównych gwiazd "Przyjaciółek", która poinformowała producentów, że w najbliższych miesiącach zostanie mamą!

- Ciąża aktorki grającej główną rolę w serialu to ogromne wyzwanie dla scenarzystów - powiedziała kiedyś Ilona Łepkowska, która wiele razy musiała tak konstruować scenariusze kolejnych odcinków swoich seriali, by ukryć lub uzasadnić w nich błogosławiony stan wcielających się w główne role gwiazd.

Reklama

Kiedy scenarzyści "Przyjaciółek" dowiedzieli się, że swojego pierwszego dziecka spodziewa się Małgorzata Socha, czyli serialowa Inga Gruszewska, postanowili, że w ciąży będzie też jej bohaterka.

Gdy miesiąc później o tym, że zostanie mamą, poinformowała ich także Anita Sokołowska, czyli Zuza Markiewicz, zdecydowali, iż spróbują tak ją kadrować, by widzowie nie zobaczyli ciążowego brzuszka aktorki. Wieść o tym, że również Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan, szykuje się do roli mamy, sprawiła, że na planie wybuchła prawdziwa panika!

Na szczęście zdjęcia do drugiego sezonu "Przyjaciółek" kończą się pod koniec kwietnia, więc z ukryciem ciąż Anity Sokołowskiej i Joanny Liszowskiej nie będzie najmniejszego problemu.

Niemały już brzuszek Małgorzaty Sochy pojawi się na ekranie, ale nikogo to nie zdziwi, bo przecież serialowa Inga też spodziewa się dziecka.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki | seriale | Joanna Liszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje