Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 5308
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anka bierze się za siebie!

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) ma wrażenie, że cały świat sprzysiągł się przeciwko niej. Nie dość, że czeka na wyrok w sprawie jazdy pod wpływem alkoholu, to jeszcze nie może porozumieć się z najbliższą rodziną. Powoli zdaje sobie sprawę, że dotychczasowe życie, które wiodła, wcale jej nie satysfakcjonuje. Metodą małych kroczków zaczyna wprowadzać pewne zmiany. Czy na długo wystarczy jej siły?


Reklama

Anka kłóci się z Julką (Nicole Bogdanowicz). W gniewie córka wyrzuca matce, że nie ma w niej żadnego oparcia. Nastolatka czuje się bardzo samotna i opuszczona. Wie, że Anka ma poważny problem z alkoholem.

Nie tylko córka jest rozczarowana Anką - także Paweł (Bartek Kasprzykowski) na każdym kroku daje wyraz swojej niechęci do żony. Wstydzi się jej. Zarzuca żonie, że przez nią i jej wybryk wszyscy wzięli ich na języki.

Sędzia orzeka wyrok. Anka musi zapłacić wysoką grzywnę. Ma zakaz prowadzenia pojazdów przez 2 lata. Patrycja (Joanna Liszowska) czeka na Ankę przed sądem, żeby ją pocieszyć. Anka jest załamana rozprawą i poranną rozmową z córką. Postanawia kolejny raz próbuje porozmawiać z Julką. Czy tym razem rozmowa przyniesie oczekiwany rezultat?  

Podczas spotkania w salonie fryzjerskim Anka wyznaje Zuzie (Anita Sokołowska) i Patrycji, że bierze się w garść i wybiera na terapię. Przyjaciółki dopingują ją. Pytanie tylko, czy Strzelecka wytrwa w swoim postanowieniu...

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje