Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 4957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

A jednak koniec miłości?

Czy miłość na odległość ma rację bytu? Inga (Małgorzata Socha) będzie miała okazję się o tym przekonać. Niestety - wbrew własnej woli...


Reklama

Ostatnio informowaliśmy was o tym, że w finałowym odcinku 2. serii "Przyjaciółek" Inga pokłóci się z Piotrem. Powodem tej sprzeczki mia być Rafał, który cały czas jest obecny w życiu Gruszewskiej. Jednak, jak donosi producent serialu, scenariusz ostatniego odcinka został zmodyfikowany! - W wersji realizacyjnej zaszły spore zmiany i sceny z Małgorzatą Sochą, czyli serialową Ingą, zostały napisane na nowo - powiedziała nam Róża Adamcio z Akson Studio. Dziś możecie zobaczyć, co tak naprawdę wydarzy się w finale!

Dzień ślubu Patrycji i Michała (Joanna Liszowska i Marcin Rogacewicz) miał być dniem, który każda z przyjaciółek zapamięta do końca życia. I tak się stanie - niestety nie dla każdej będzie on szczęśliwy...

Podczas przygotowań do przyjęcia weselnego Inga przypadkiem dowiaduje się, że Piotr (Mariusz Zaniewski) postanowił wyjechać do Szwajcarii, aby Ola (Dominika Janik) mogła pobyć z matką (Anna Gzyra). Planuje roczny pobyt za granicą. Twierdzi, że jego decyzja jest podyktowana dobrem córki. Chciał powiedzieć o tym w odpowiednim momencie. Nie przewidział, że Ola przed nim powie prawdę Indze.

Gruszewska jest wstrząśnięta informacją. - Poczuje się jak cukierek, po który Piotr sięga wtedy, gdy ma na niego ochotę - mówi Małgorzata Socha.

Nic dziwnego. Z każdym dniem Inga angażuje się w związek z Piotrem coraz bardziej. Dla niego zrezygnowała z Rafała (Michał Rolnicki). Poczuła, że w końcu odnalazła miłość życia.

Pod wpływem silnych emocji Inga poprosi Piotra, aby natychmiast opuścił hotel, w którym mieli razem spędzić noc po przyjęciu weselnym. Nie ma zamiaru ani chwili dłużej angażować się w relację bez przyszłości. Piotr posłusznie spełni prośbę Gruszewskiej... Czy Inga nie zmieni swojej decyzji?

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciółki 2 | seriale | Małgorzta Socha | Mariusz Zaniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje