Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 954
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tym serialowym aktorom kariera w kinie nie była pisana

Męska część obsady "Przyjaciół"

David Schwimmer, serialowy Ross, wyznał kiedyś, że sława zdobyta dzięki "Przyjaciołom" znacznie go przerastała. W efekcie zaczął częściej stawać po drugiej stronie kamery i zajął się reżyserią. Schwimmer nie zrezygnował jednak całkiem z aktorstwa. Niestety, dotychczas żadna inna rola nie przyniosła aktorowi takiego rozgłosu, jak udział w serialu sprzed lat.

Reklama

Matt LeBlanc odniósł sukces dzięki roli Joeya w "Przyjaciołach". Niestety, żadna z późniejszych kreacji aktorskich ich nie rozwinęła jego kariery. Dopiero w 2011 roku dołączył do obsady serialu "Odcinki", w którym zagrał... samego siebie. Już po pierwszym sezonie krytycy docenili jego grę. Daleko mu jednak do odzyskania dawnego rozgłosu...

Matthew Perry, czyli Chandler, nie miał tyle szczęścia co koledzy z planu. Jego kariera potoczyła się najmniej szczęśliwie. Duża i nagła popularność przytłoczyła aktora do tego stopnia, że szybko wpadł w alkoholizm. Choć próbował swoich sił w wielu innych produkcjach, żadna z nich nie przyniosła tak spektakularnego sukcesu.

Dziś Perry odcina kupony, jednak powoli kończą mu się pieniądze... Dlatego w sierpniu tego roku postanowił wystawić na sprzedaż swój dwupiętrowy dom w Malibu. Rezydencja ma 500 metrów, jest stylizowana na loft i są w niej m.in. cztery sypialnie i cztery łazienki oraz widok na Pacyfik. Tę oazę luksusu Perry wycenił na 15 mln dolarów.

Media często rozpisują się o jego życiu prywatnym, gdyż Perry już od dłuższego czasu zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Jak wielokrotnie zdradzał w wywiadach, problemy z używkami zaczął mieć już w trakcie kręcenia "Przyjaciół", kiedy to poważnie podupadł na zdrowiu, co natychmiast znalazło odbicie w jego wyglądzie. Matthew Perry został niedawno przyłapany w opłakanym stanie...

Perry, podobnie jak reszta obsady, której gorzej się powodzi, czeka obecnie na nagranie specjalnego odcinka "Przyjaciół", w którym powrócą wszyscy aktorzy znani z oryginału. Zdjęcia do tej produkcji HBO Max były już dwukrotnie przekładane z powodu pandemii. Nowej daty wejścia na plan nie podano. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje