Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 799
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szósty sezon w polskiej tv

Dalszy ciąg przygody szóstki przyjaciół, którzy pomimo wkroczenia w etap dorosłości nie potrafią się w nim odnaleźć. Każdy z 30-minutowego odcinka opowiada historię, której bohaterami są Monica, Rachel, Phoebe, Joey, Chandler i Ross - mieszkańcy Nowego Jorku. Szósty sezon "Przyjaciół" od 9 marca na antenie TVN 7.

"Przyjaciele" to pełen ciepła i uroku serial komediowy ukazujący losy grupy przyjaciół. Łączy ich wiele - mieszkają sami w wielkim mieście i szukają swego miejsca w życiu. Każde z nich marzy

Reklama

o wielkiej miłości, pragnie zrobić karierę

i poznać smak szczęścia. Niestety czasem w pogoni za spełnieniem napotykamy więcej pytań niż odpowiedzi. Niepewni, rozdarci zwracamy się o pomoc do ludzi, którym najbardziej ufamy - do przyjaciół. Oni zastępują nam rodzinę, kiedy jesteśmy daleko od domu i cenią za to, kim naprawdę jesteśmy. A co najważniejsze - umieją cieszyć się z naszych sukcesów, a nie tylko płakać nad nieszczęściem.

Monica (Courtney Cox) na wszystko, co posiada, musiała ciężko zapracować. Z pozoru cyniczna, tak naprawdę szalenie wrażliwa i uczuciowa dzięki wsparciu przyjaciół nie ustaje w poszukiwaniach miłości swego życia.

Rachel (Jennifer Aniston) to rozpieszczona jedynaczka z portfelem pełnym kart kredytowych ojca. Zostawiła narzeczonego przed ołtarzem, po tym jak zdała sobie sprawę, że bardziej zależy jej na prezentach ślubnych niż na panu młodym.

Ross (David Schwimmer) niedawno dowiedział się, iż jego ukochana żona jest lesbijką. Romantyczny i bardzo inteligentny ze strachem myśli o konieczności układana sobie życia na nowo. Chandler (Matthew Perry) utrzymuje się na powierzchni tylko dzięki swemu poczuciu humoru, Joey (Matt LeBlanc)natomiast kocha kobiety, sport i przede wszystkim... siebie.

Trochę postrzelona Phoebe (Lisa Kudrow) utrzymuje się ze sprzedaży spinek na ulicach i gry na gitarze. W każdym potrafi znaleźć okruch dobra, dlatego zakochuje się w różnych, często bardzo dziwnych osobach.

Cała szóstka przyjaciół jest zaś dla siebie podporą i wsparciem zarówno w złych,

jak i w dobrych chwilach.

Szósta seria "Przyjaciół", która pojawi się na antenie TVN 7 od 9 marca będzie dla widzów okazją do oderwania się od własnych kłopotów i przeniesienia do ciepłego świata szóstki "Przyjaciół". Emisja w dni powszednie o godzinie 19.05

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje