Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 632
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przyjaciółka w "Skandalu"

Lisa Kudrow dołączy do obsady serialu "Skandal" - thrillera politycznego, odsłaniającego kulisy pracy specjalistów do spraw zarządzania kryzysowego.


Reklama


Na razie wiadomo tylko, że Kudrow wcieli się w rolę polityka i że jej postać będzie pojawiać się w serialu gościnnie. Informacje o tym, jakie imię nosić będzie bohaterka, oraz w którym odcinku zobaczymy ją po raz pierwszy, na razie nie są znane.

"Skandal" to kolejny serial stworzony przez Shondę Rhimes, producentkę "Chirurgów", który za oceanem okazał się hitem. Opowiada on historię Olivii Pope - byłej doradczyni Prezydenta USA do spraw mediów, która postanawia rozpocząć nowe życie i otworzyć własną firmę specjalizująca się w zarządzaniu kryzysowym.

"Skandal" zadebiutował na ekranach w 2011 roku i od razu podbił serca zarówno publiczności jak i krytyków. Druga seria również okazała się sukcesem, który przełożył się na dwie nominacje do nagrody Emmy - dla Kerry Washington i Dana Bucatinsky’ego. Premierę trzeciego sezonu stacja ABC wyznaczyła na trzeciego października. W Polsce serial można oglądać na kanale Fox Life.

Lisa Kudrow do tej pory kojarzona była raczej z produkcjami komediowymi - poczynając od "Przyjaciół" po jej ostatnią produkcję - "Web Therapy", gdzie wciela się w psycholog  Fionę Wallice, która świadczy usługi terapeutyczne za pośrednictwem Internetu. Jak Kudrow poradzi sobie w poważnym świecie polityki zobaczymy jesienią.

 

Dowiedz się więcej na temat: Lisa Kudrow | Przyjaciele | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje