Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1014
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciele" znowu razem. Fani oszaleli!

22 września minęło 25 lat od premiery pierwszego odcinka "Przyjaciół". Serial szybko podbił serca widzów i stał się kulturowym fenomenem. Cały świat oszalał na punkcie serialowej grupy przyjaciół, a aktorzy stali się międzynarodowymi gwiazdami. Courteney Cox pokazała niedawno zdjęcie, które zelektryzowało fanów.

Serial zakończył się na 10 sezonie. Ostatni odcinek serialu obejrzało w USA ponad 51 mln osób. Fani do dzisiaj liczą na powrót serialu. W internecie regularnie pojawiają się doniesienia o rzekomym powstaniu nowych odcinków. 

Reklama

Ku rozczarowaniu widzów aktorzy konsekwentnie zaprzeczają tym doniesieniom. Co ciekawe, kilka lat temu Lisa Kudrow zdradziła, że aktorki z serialu chętnie wróciłyby razem na plan. 

"Dziewczyny zawsze mówiły, że chciałyby to powtórzyć, niestety chłopcy nie byli tym pomysłem zainteresowani" - powiedziała w jednym z wywiadów. 

Według serialowej Phoebe kontynuacja "Przyjaciół" mogłaby być opowieścią o przyjaźni trzech dojrzałych pań. Przyjaźni, która przeniosła się poza plan serialu. Chociaż po zakończeniu zdjęć drogi aktorów poszły w różnych kierunkach, to dalej łączą ich zawodowe i prywatne relacje. 

Najbardziej zżyły się ze sobą Jennifer Aniston i Courteney Cox. Aktorki często spędzają wspólnie czas. Można spotkać je w kawiarniach i na premierach. Serialowa Rachel jest nawet matką chrzestną córki Cox. Aktorka "Miasta kocic" wrzuciła niedawno na swojego Instagrama wyjątkowe zdjęcie. 

Pozuje na nim wspólnie z Aniston oraz Mattem LeBlanc. O ile Cox i Aniston często zamieszczają wspólne zdjęcia, to LeBlanc jest wyjątkiem. Fani od razu zasypali aktorkę pozytywnymi komentarzami. Miło jest zobaczyć serialowych przyjaciół znowu razem. 

LeBlanc po latach wspominał, że okres po zakończeniu zdjęć do "Przyjaciół" był jednym z najgorszych w jego życiu. Wypalenie zawodowe, trudny rozwód i choroba córki spowodowały, że na kilka lat wycofał się z show-biznesu. Szczęśliwie udało mu się wrócić na prostą. Kilka razy pojawił się nawet w serialach swoich byłych kolegów z planu. Aktor do dzisiaj przyjaźni się z Lisą Kudrow. Aktorka utrzymuje również bliskie relacje z Aniston i Cox.  

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje