Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 843
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciele" znowu razem!

Obsada serialu "Przyjaciele" - Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry - wystąpi razem w specjalnym programie poświęconym reżyserowi Jamesowi Burrowsowi, który nakręcił łącznie 1000 odcinków seriali komediowych.

Oprócz obsady kultowej produkcji stacji NBC w programie pojawią się również aktorzy znani ze starszych sitcomów takich jak "Taxi", "The Mary Tyler Moore Show", "Cheers", "Frasier", "Will & Grace" oraz obecnie emitowanych hitów jak, np. "Teoria wielkiego podrywu".

Reklama

James Burrows nakręcił 1000. odcinek w listopadzie zeszłego roku. Był to jeden z epizodów komedii "Crowded". Za kamerą "Przyjaciół" stanął 15 razy.

Dwugodzinny program poświęcony Burrowsowi zostanie nakręcony w styczniu, a datę jego emisji zaplanowano na 21 lutego.

"Mam nadzieję, że uda się zgromadzić całą szóstkę razem w tym samym czasie, choć będzie to trudne logistycznie" - powiedział Bob Greenblatt, szef NBC.

Ciąg dalszy nastąpi?

Informacje o wskrzeszeniu kultowej serii pojawiają się co sezon. Jednak pomysłodawczyni serialu konsekwentnie studzi emocje i zapewnia, że nie będzie "Przyjaciół po latach":

"Gdy dorastamy, potrzebujemy przyjaciół. Gdy mamy rodziny, przyjaciele są zbędni - mówi Marta Kauffman, mając na myśli to, że od ostatniego klapsa na planie serialu minęło 12 lat".

Fanom serialu przybyło lat, podobnie jak jego bohaterom. Oglądanie losów statecznych małżeństw, wychowujących dzieci byłoby dla widzów zbyt przyziemnym doświadczeniem wobec wcześniejszych szalonych perypetii dwudziestokilkulatków. "Przyjaciele" jako serial rodzinny - zdaniem producentów - nie miałby racji bytu.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'Przyjaciele'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje