Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 797
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciele": Znowu razem?

W wrześniu dojdzie do ponownego spotkania "Przyjaciół" na małym ekranie. Matt LeBlanc podda się terapii według Lisy Kudrow.


Reklama


LeBlanc pojawi się gościnnie w serialu "Web Therapy" w którym Kudrow wciela się w rolę terapeutki udzielającej porad swoim pacjentom za pośrednictwem Skype’a.

Joey z "Przyjaciół" pojawi się w dwóch odcinkach serii jako Nick Jerycho, nałogowy hazardzista, który nie może poradzić sobie z uzależnieniem od zakładów w Internecie. W obawie, że o jego głęboko skrywanej tajemnicy dowie się żona, Nick zwraca się po poradę do dr Wallice. Terapeutka w typowy dla siebie sposób stwierdza, że jej pacjent właściwie nie ma żadnego problemu, ale... nie można mu odmówić, że jest bardzo przystojny.

Nie pierwszy raz "Web Therapy" staje się miejscem spotkań byłej obsady "Przyjaciół". Starzy znajomi chętnie wspierają Kudrow w jej komediowym przedsięwzięciu. W tym roku widzowie mogli już przekonać się,  jak pomaga Davidovi Schwimmerowi pokonać traumę po tym, jak przyłapał on dr Wallice i swojego ojca w intymnej sytuacji. W serii drugiej natomiast po poradę do niej zwróciła się Courtney Cox, występująca w roli medium, które niespodziewanie utraciło zdolność przepowiadania przyszłości.

Serial Kudrow cieszy się dużą popularnością, więc zapewne kwestią czasu jest zanim na listę pacjentów wpiszą się pozostali "Przyjaciele": Jennifer Aniston i Matthew Perry.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Matt LeBlanc | Lisa Kudrow | Przyjaciele | Web Therapy | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje