Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 854
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciele": Zdjęcie Jennifer Aniston sprzed lat na licytacji

Coraz więcej gwiazd angażuje się w pomoc w walce z pandemią. Jennifer Aniston poinformowała, że fotograf Mark Selinger wystawił na aukcję jej zdjęcie z 1995 roku. Pieniądze zarobione na sprzedaży fotografii w całości trafią na cele charytatywne.

Jennifer Aniston to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie. Sławę zawdzięcza m.in. roli Rachel w kultowym serialu "Przyjaciele".

Reklama

Gwiazda postanowiła wykorzystać swoją popularność i na Instagramie poinformowała fanów o aukcji jej zdjęcia sprzed lat.

Czarno-białe zdjęcie zostało zrobione w 1995 roku przez Marka Seligera, który postanowił zaangażować się w walkę z pandemią.

Fotograf zamierza sprzedać zdjęcie, a dochód przeznaczy na organizację NAFClinics, zajmującą się dostarczaniem darmowych testów na obecność koronawirusa, a także pomaga osobom, których nie stać na zapewnienie sobie odpowiedniej opieki medycznej.

"Mój drogi przyjaciel Mark Seliger we współpracy z RAD i Christie's przeznaczył na aukcję 25 swoich portretów - włączając w to moje zdjęcie" - napisała gwiazda.

Choć już samo zdjęcie Aniston wzbudza ogromne zainteresowanie, to nie jest jedyną fotografią, która trafi na aukcję. Fotograf zdecydował się przeznaczyć na nią aż 25 swoich dzieł.

Możemy na nich zobaczyć takie gwiazdy jak Jennifer Lopez, Barack Obama, Leonardo DiCaprio, Lin-Manuel Miranda czy Oprah Winfrey.

Trzeba przyznać, że większość z nich jest fantastyczna. Pozostaje mieć nadzieję, że zainteresowanie w mediach społecznościowych przełoży się na pieniądze i realną pomoc w walce z pandemią.

Autor: Konrad Lubaszewski

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje