Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1029
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciele": Zdjęcia do specjalnego odcinka mogą rozpocząć się jeszcze w sierpniu

To jeden z najbardziej oczekiwanych programów telewizyjnych tego roku. 27 maja z okazji startu amerykańskiej platformy HBO Max, miał tam zadebiutować specjalny odcinek sitcomu wszech czasów „Przyjaciele”. Pandemia COVID-19 sprawiła, że nie udało się go zrealizować. Teraz wygląda na to, że szóstka serialowych przyjaciół spotka się w komplecie po raz pierwszy od lat jeszcze w tym miesiącu.

Taką informację przekazali w wywiadzie dla portalu "Deadline" Leo Pearlman i Carly Shackleton z firmy Fulwell 73, która ma zająć się realizacją specjalnego odcinka "Przyjaciół".

Reklama

W szybkim i bezpiecznym ruszeniu z nagraniami ma pomóc doświadczenie, jakie nabyli w przeciągu ostatnich czterech miesięcy, kiedy pomimo pandemii wyprodukowali około 50 godzin programów telewizyjnych. W tym "The Late Late Show" Jamesa Cordena, który zrealizowali w jego garażu.

Szczegóły specjalnego odcinka "Przyjaciół" trzymane są w tajemnicy. Jego reżyserią ma zająć się Ben Winston. W niedawnej rozmowie z Jimmym Fallonem, gwiazdor serialu David Schwimmer wspomniał w dwóch zdaniach, czego można spodziewać się po tym odcinku. "Nie ma scenariusza. To właściwie bardzo fajny wywiad i kilka innych niespodzianek" - powiedział.

W planach była realizacja tego odcinka specjalnego z udziałem publiczności. Zdaniem przedstawicieli Fulwell 73 nie będzie to raczej możliwe.

"Zakładamy, że nawet w 2021 roku nie będzie publiczności, którą można by wykorzystać w programach, które realizujemy. Jeśli to się zmieni - świetnie. Póki co pracujemy nad pomysłami, które nie wymagają publiczności. Jedynym, co może to zmienić, jest wynalezienie szczepionki" - powiedział Leo Pearlman.

Jego firma planuje też powrót na plan poświęconego Kopciuszkowi musicalu "Cinderella". W rolach głównych wystąpią w nim Camila Cabello, Pierce Brosnan, Minnie Driver oraz James Corden.

Jego produkcja została przerwana z powodu pandemii po czterech tygodniach od rozpoczęcia zdjęć. Na ich zakończenie będzie potrzeba kolejnych siedmiu tygodni. Autorzy mają jednak kłopot z ponownym zebraniem gwiazdorskiej obsady. (PAP Life)

kal/ moc/

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy