Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 854
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciele": Powrót legendarnych duetów

W przeszłości zagrali razem w popularnych produkcjach. Po kilku latach ponownie spotkali się. Tym razem na planie zupełnie innych seriali i w skórze nowych bohaterów. Czy znów znaleźli wspólny język?


JENNIFER ANISTON I COURTENEY COX

Reklama

Przez dekadę bawiły widzów na całym świecie w "Przyjaciołach". Silna więź połączyła je także poza kamerą.

Nic więc dziwnego, że Jennifer Aniston, która już zakończyła swoją przygodę z małym ekranem, zgadza się na gościnne występy w produkcjach koleżanki, m.in. w "Dirt" (2007 r.) i "Miasto kocic" (2010 r.).

- Świetnie się rozumiemy. Uwielbiam z nią grać - mówiła Aniston.

Na plan tego drugiego serialu Courteney Cox zaprosiła jeszcze dwójkę innych "Przyjaciół": Matthew Perry’ego i Lisę Kudrow.

- Czułam, jakby czas zatrzymał się w miejscu, a my siedzimy na kanapie w Central Perk - wyznała Cox.


DEBRA MESSING I ERIC MCCORMACK

Przez wiele lat jako pokrewne dusze - Will i Grace - rywalizowali z "Przyjaciółmi".

Kilka tygodni temu, 9 lat po ostatnim klapsie na planie, Debra Messing i Erick McCormack ponownie spotkali się na gruncie zawodowym.

Tym razem w najnowszym serialu aktorki, "Mysteries of Laura".

- Wpadłem na dawną przyjaciółkę. No dobra, nie taką starą - napisał aktor pod zdjęciem zamieszczonym na Twitterze. 

JENNIE GARTH I LUKE PERRY

- Luke Perry jest dla mnie jak brat. Świetnie się rozumiemy zarówno w życiu, jak i na ekranie. Uwielbiam z nim pracować. Za każdym razem to superzabawa i zaszczyt - wyznała Jennie Garth, która pięć lat po zakończeniu "Beverly Hills 90210" spotkała się z przyjacielem na planie "Siostrzyczek".

Kilka miesięcy później na jeden odcinek do serialu wpadł też Jason Priestley.

A ostatnio Jennie i inna jej koleżanka z "BH90210" Tori Spelling nakręciły sitcom "Mystery girl".

Niestety, powstało jedynie 10 odcinków.

ALYSON HANNIGAN I SETH GREEN

Dwanaście lat po odejściu z "Buffy: Postrach wampirów" Seth Green ponownie spotkał się z Alyson Hannigan, gdy wpadł na gościnny występ do "Jak poznałem waszą matkę".

- Znamy się z Sethem od czasów filmu "Moja macocha jest kosmitką". Graliśmy razem wiele razy. Bez niego nakręciłam tylko "American Pie" - żartuje Alyson, która w "Jak..." załatwiła też rolę swojemu mężowi, Alexisowi Denisofowi.

Jego też poznała na planie serialu - "Anioła ciemności" (2001).

WENTWORTH MILLER I DOMINIC PURCELL

Sześć lat po zakończeniu "Skazanego na śmierć", który okazał się przełomowym tytułem w karierze obu aktorów, Wentworth Miller i Dominic Purcell ponownie spotkali się w pracy. Tym razem ich ścieżki zawodowe splotły się na planie "The Flash". - To dziwne, gdy zwracamy się do siebie używając innych imion, ale jedno jest zauważalne: naturalnym rytm. Graliśmy braci przez cztery lata, więc jest między nami więź, nić porozumienia, którą udało nam się zbudować na przestrzeni lat. On zna mój styl, ja znam jego, a to ułatwiło nam stworzenie takiej dodatkowej relacji tych bohaterów. Co okazało się niezbędne, bo obaj - Kapitan Cold i Heat Wave - mają wspólną historię. A my z Dominikiem nadajemy na tych samych falach od czasu "Skazanego..." - wyznał Wentworth po ponownym spotkaniu z Purcellem.

MARCIA CROSS I DOUG SAVANT

- Kilka lat temu intrygowała. Musiałem demaskować ją przed ludźmi, ściągać jej perukę, by pokazać blizny na głowie, a teraz... chodzę do niej na eleganckie przyjęcia. Co ten czas robi z ludźmi? - zażartował Doug Savant na temat spotkania po latach z Marcią Cross. - Od geja do przykładnego męża i ojca gromady dzieci - zripostowała Cross.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje