Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 854
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciele": Obsada szykuje nowy projekt?

Po latach spotkań w programach telewizyjnych i niedawnym selfie, które podbiło Instagram, obsada "Przyjaciół" może ponownie znaleźć się na planie. "Hollyood Reporter" informuje o tajemniczym projekcie, który ma być emitowany na platformie HBO Max.

Powrót "Przyjaciół" zapowiadany był już wielokrotnie, jednak za każdym razem twórcy show dementowali te doniesienia. Podczas panelu z okazji 25-lecia serialu Marta Kauffman i David Crane, zapowiedzieli, że nie planują powrotu "Przyjaciół", podkreślili, że udało im się stworzyć doskonałe show, które było kompletne i nie planują żadnej kontynuacji.

Reklama

Jednak nadzieje widzów rozpaliła Jennifer Aniston, która wspomniała o projekcie podczas występu w The Ellen DeGeneres Show. Aktorka zdradziła, że pojawiające się od jakiegoś czasu plotki nie są przypadkowe i trwają dyskusje nad wspólnym przedsięwzięciem.

"Chciałabym, żeby coś było. Więc próbujemy. Pracujemy nad czymś" - powiedziała dość enigmatycznie Aniston.

Obecnie trwają rozmowy na temat specjalnego projektu dla HBO Max z udziałem Aniston, a także Courteney Cox, Lisy Kudrow, Matta LeBlanca, Matthew Perry'ego i Davida Schwimmera, a także twórców serialu Davida Crane'a i Marty Kauffman. Źródła wskazują jednak, że negocjacje i rozmowy są na bardzo wstępnym etapie i żadne umowy na razie nie zostały zawarte.


swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje