Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 855
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciele" na Dzień Przyjaciela

9 czerwca obchodzimy światowy Dzień Przyjaciela. Z tej okazji mamy dla was wspaniały konkurs związany z serialem "Przyjaciele"!

Przyjaciele to rzecz najważniejsza. Jeżeli macie sprawdzonych i wiernych przyjaciół, tak jak bohaterowie serialu "Friends", łatwiej jest iść przez życie. A co jeśli jednym z waszych bliskich byłby bohater tego serialu?

Reklama

Od 4 czerwca na antenie Comedy Central możemy oglądać chronologiczne maratony serialu "Przyjaciele", czyli od 1 odcinka pierwszego sezonu. A w każdy weekend (sobota i niedziela) fani serialu mogą oglądać odcinki "Przyjaciół" w godzinach 13-20.

Tymczasem my wraz z Comedy Central przygotowaliśmy dla was konkurs. By wziąć w nim udział należy odpowiedzieć na pytanie otwarte:

Z którym z bohaterów serialu "Przyjaciele" chciałbyś/chciałabyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?

Nagrodami w konkursie są 3 zestawy gadżetów z serialu "Przyjaciele" obejmujący płyty dvd z wszystkimi częściami serialu, kubek, podkładka do pisania, tablica do pisania.

Odpowiedzi (wraz z danymi osobowymi: imię, nazwisko, adres i miejsce zamieszkania, e-mail kontaktowy) wyślij do Redakcji na adres: konkurs@swiatseriali.pl. I pamiętajcie, że w konkursie samodzielnie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie powyżej 13. roku życia biorą udział w konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Na końcu swojego zgłoszenia, koniecznie dodajcie oświadczenie tej treści: "Oświadczam, że: zapoznałam/zapoznałem się z Regulaminem Konkursu "Przyjaciele" na Dzień Przyjaciela i akceptuję jego postanowienia, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych w celu realizacji obowiązków związanych z Konkursem. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne dla uczestnictwa w Konkursie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania."

Konkurs rozpoczyna się dnia 8 czerwca 2016 roku i trwa do dnia 22 czerwca 2016 roku do godziny 23:59:59.

Zapoznajcie się z regulaminem.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje