Reklama

Friends

Przyjaciele

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1014
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciele": Matthew Perry znowu na dnie

Co się dzieje z uwielbianym przez rzesze fanów serialowym Chandlerem? Wydaje się, że wcielający się w niego aktor, Matthew Perry, przechodzi ostatnio ciężki okres.

Media często rozpisują się o jego życiu prywatnym, gdyż Perry już od dłuższego czasu zmaga się bowiem z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

Reklama

Jak wielokrotnie zdradzał w wywiadach, problemy z używkami zaczął mieć już w trakcie kręcenia "Przyjaciół", kiedy to poważnie podupadł na zdrowiu, co natychmiast znalazło odbicie w jego wyglądzie.

Fani zwracali uwagę na drastyczne wahania wagi Perry'ego, który z sezonu na sezon przechodził wizualną metamorfozę - na przemian mocno przybierając i drastycznie tracąc na wadze.

W ostatnim czasie aktor znowu znalazł się w centrum zainteresowania, bowiem w sieci pojawiły się jego nowe zdjęcia, prawdopodobnie zrobione podczas randki z nieznaną kobietą.

Matthew Perry został przyłapany w opłakanym stanie! Ma rozczochrane włosy, niechlujny ubiór i kilkudniowy zarost. Z kolei latem świat obiegły wykonane z ukrycia, napawające niepokojem, zdjęcia gwiazdora, na których wygląda na mocno zaniedbanego, wyniszczonego nałogami człowieka.

Zagraniczne media sugerują, że gwiazdora znowu dopadły problemy i stoczył się na samo dno!

Matthew Perry w latach 90. należał do grona najbardziej rozpoznawalnych telewizyjnych aktorów. Bohater wykreowany przez niego w kultowym sitcomie "Przyjaciele" wciąż uważana jest za jednego z najzabawniejszych i najbardziej charyzmatycznych komediowych bohaterów w historii telewizji.

Jako legendarny Chandler Bing, emanując błyskotliwym humorem bawił na ekranie do łez, ubarwiając każdą scenę czy dialog. Siebie z tamtego okresu zwykł gorzko określać jako "bardzo samotnego alkoholika", co może zdumiewać, biorąc pod uwagę sławę, pieniądze i uwielbienie widzów, którymi mógł się wówczas poszczycić.

W finałowym sezonie "Przyjaciół" odtwórcy głównych ról otrzymywali rekordowe, zwłaszcza jak na owe czasy, gaże w postaci 1 miliona dolarów za odcinek. Mimo udziału w bijącej rekordy popularności, bardzo lukratywnej produkcji i perspektyw kariery, Perry coraz bardziej pogrążał się w uzależnieniu, odcinając się od bliskich osób i współpracowników.swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje